Inne

Co poszło nie tak? O nieudanym turnieju...

Podczas ELEAGUE Major ukazały się kolejne filmy z serii Player Profiles odsłaniające kulisy kariery najpopularniejszych graczy CS:GO. Bohaterem jednego z epizodów został s1mple. W kilkuminutowym materiale wideo przedstawiono krewnych zawodnika, którzy podzielili się swoim punktem widzenia odnośnie kariery Oleksandra. Wśród nich znalazł się jego brat, Alexey. Okazuje się, że nie jest on wyłącznie oparciem dla s1mple i jednym z jego najzagorzalszych kibiców, lecz sam również aktywnie działa w środowisku e-sportowym.

 

Teraz panowie będą mieli okazję pracować w tej samej organizacji. Włodarze Natus Vincere poinformowali, że Alexey Kostyliev został mianowany dyrektorem kreatywnym. Nowy przedstawiciel kadry menadżerskiej wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

 

Seria trudnych wywiadów i owocnych spotkań jest już za mną. Dzisiaj mogę z radością poinformować, że obejmuję stanowisko dyrektora kreatywnego w najlepszym e-sportowym klubie, Natus Vincere G2A. Mam mnóstwo pomysłów odnośnie rozwoju naszej marki na rynku lokalnym, europejskim oraz amerykańskim. Zapewne wkrótce o nich usłyszycie. Na chwilę obecną możecie szczerze cieszyć się moim osiągnięciem. GL & HF, mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce!