Gamrot i Parke twarzą w twarz! "Zdziwi się jak przywitam go w klatce"

Sporty walki

Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) na KSW39: Coloseum będzie po raz drugi bronił tytułu w pojedynku z najlepszym lekkim w Wielkiej Brytanii Normanem Parke’iem (23-5-1, 4 KO, 12 Sub). Między zawodnikami doszło do ostrej wymiany słów na portalach społecznościowych, a również w rozmowie z Mateuszem Borkiem.

30-letni Irlandczyk z Północy to zwycięzca reality show The Ultimate Fighter z 2012 roku i weteran dziewięciu walk w UFC.  – Zdaję sobie sprawę, że Mateusz jest niepokonanym zawodnikiem, ale nigdy z kimś takim jak ja nie usiadł przy stole. KSW dobierało mu zawodników, którzy pasowali do jego stylu walki. Teraz jest inaczej. Dla mnie wcale nie jest najtrudniejszym przeciwnikiem. Mierzyłem się już z mocniejszymi – powiedział Parke.

 

– Jeszcze się zdziwi! Bardzo „miło” go przywitam w oktagonie. Zawsze śledziłem UFC, oglądałem też walki Normana. Wielu zawodników kategorii lekkiej robiło na mnie wrażenie, lecz to nie był Norman. Uważałem, że gdybym trafił do tej organizacji najpierw chciałbym zawodnika na przetarcie. Mógłby to być właśnie on. Norman nie wytrzymuje psychicznie. Wiecznie gada to samo… – skontrował rywala Gamrot.

 

Gorąca wymiana zdań między Gamrotem i Parke w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze