Sulęcki wyzwał do walki byłego mistrza świata! Face to face za nami! (WIDEO)

Sporty walki

W wywiadzie po zwycięskiej walce na gali w Zakopanem Maciej Sulęcki (24-0, 8 KO) wyraził zainteresowanie pojedynkiem z byłym mistrzem świata kategorii super półśredniej Carlosem Moliną (28-6-2, 8 KO). Co ciekawe, Meksykanin był obecny na wydarzeniu w Polsce i zaakceptował wyzwanie Polaka. Zobaczcie, jak wyglądało pierwsze "face to face" wspomnianych pięściarzy!

Maciej Sulęcki w wielkim stylu zadebiutował w kategorii super półśredniej. Polak zdominował Michiego Munoza i już w trzeciej rundzie zakończył nierówną rywalizację. W narożniku Meksykanina znajdował się były mistrz świata Carlos Molina, którego do walki zaprosił po wygranej polski pięściarz.

- Podszedłem po walce do Carlosa i spytałem czy chcę być następny - zdradził Sulęcki. Całą sprawę skomentował po chwili także Molina. - Dzisiaj Maciej wyglądał naprawdę dobrze. Zawsze jestem zainteresowany pojedynkami i jeśli chcę się ze mną zmierzyć to jestem gotowy - powiedział Molina. Pięściarze mieli także okazję po raz pierwszy spojrzeć sobie głęboko w oczy.

Molina pas mistrzowski organizacji IBF zdobył w 2013 roku po zwycięstwie z Ishe'em Smithem. Tytuł stracił już w kolejnym pojedynku z Corneliusem Bundrage'em. W swojej karierze Molina zapisał m.in. zwycięstwa z Damianem Friasem, remis z aktualnym mistrzem świata Erislandy Larą czy porażkę z niezwykle mocnym Jamesem Kirklandem.

Rozmowy z Maciejem Sulęckim oraz Carlosem Moliną w załączonych materiałach wideo.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze