Puncher: Nowy trener Adamka i pierwsza walka Polsat Boxing Night!

Sporty walki
Puncher: Nowy trener Adamka i pierwsza walka Polsat Boxing Night!
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym magazynie Puncher dowiemy się, kto będzie nowym trenerem Tomaszada Adamka, który 24 czerwca wystąpi na Polsat Boxing Night. Poznamy też pierwszą walkę undercardową. Program poprowadzi Mateusz Borek.

Zaczniemy jednak od mieszanych sztuk walk. W piątek odbyła się gala KSW 38: Live in Studio, na której odbyło się wiele ciekawych starć. W walce wieczoru ze znakomitej strony pokazał się były mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB), który już w pierwszej rundzie rozbił i poddał doświadczonego Łukasza Chlewickiego (14-6-1, 5 KO, 1 SUB). To właśnie "Kornik" będzie jednym z gości, a w studiu zasiądą jeszcze inni zwycięzcy - Roman Szymański (10-3, 1 KO, 3 SUB) oraz Anzor Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB).

W części bokserskiej natomiast poznamy nowego trenera Tomasza Adamka. "Góral" rozstał się z Rogerem Bloodworthem i do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 23 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, będzie przygotowywał się pod okiem innego fachowca. Kto nim będzie? Odpowiedź już niebawem. To jednak nie koniec informacji. Mateusz Borek poinformuje również o pierwszej walce undercardowej Polsat Boxing Night.

Podsumujemy również to, co działo się na ringach w Zakopanem oraz Oxon Hill. Udany debiut w nowej kategorii (super półśrednia) zanotował Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO), a w Stanach Zjednoczonych mistrzowskie pasy obronili Wasyl Łomaczenko (8-1- 6 KO) oraz Oleksandr Usyk (12-0, 10 KO). Omówimy też szanse Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO) w rewanżowym starciu z Adonisem Stevensonem (28-1, 23 KO).

Prowadzący: Mateusz Borek.
Goście: MMA - Roman Szymański, Artur Sowiński, Anzor Azhiev.
            Boks - Łukasz Wierzbicki, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera.

Puncher w poniedziałek od 21.30 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze