Zagrywki Lisinaca kluczem do wygrania seta

Siatkówka

W meczu PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów Srecko Lisinac doskonale zaprezentował się w polu zagrywki. Serb najpierw dwukrotnie zapunktował, później jego serwisy umożliwiły zdobycie punktów drużynie.

PlusLiga rozpoczęła walkę o medale. W pierwszym półfinałowym meczu ZAKSA 3:0 wygrała z Jastrzębskim Węglem.Niezwykle ciekawie zapowiadały się spotkania drugiej pary półfinałowej, którą tworzą PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Doskonałe spotkanie w barwach PGE Skry rozegrał Srecko Lisinac, który był skuteczny w ataku i błyszczał w polu serwisowym.

 

Zawodnik PGE Skry w kluczowym momencie posłał dwa asy serwisowe, a następnie znacznie utrudnił przyjęcie przeciwnikom. Serwisy Serba miały duże znaczenie dla przebiegu partii, Skra przegrywała jednym punktem, ale dzięki środkowemu wyszła na 3-punktowe prowadzenie. Zbudowaną przewagę bełchatowianie powiększyli i z bezpieczną przewagą wygrali premierową odsłonę.

 

W pierwszym spotkaniu półfinałowym PGE Skra Bełchatów wygrała 3:0. O ile zwycięstwo Skry nie jest niespodzianką, o tyle rozmiary zaskakują. Wygrana 3:0 stawia Skrę w dobrej sytuacji przed rewanżem. Resovia, aby zagrać w finale, będzie musiała wygrac spotkanie 3:0lub 3:1 i wygrać złotego seta.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze