Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

W poniedziałkowy wieczór poznamy drugiego finalistę Orlen Ligi. Kto dołączy do Chemika Police, który jako pierwszy zameldował się finale? Transmisja rewanżowego meczu Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport.

Już przed play-offami wiadomo było, że rywalizacja w parze Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź będzie dużo bardziej zacięta niż w dwumeczu Chemika Police z Developres SkyRes Rzeszów. Policzanki bez żadnych problemów ograły zawodniczki z Podkarpacia i w poniedziałkowy wieczór będą mogły zasiąść przed telewizorami, by obejrzeć swoje rywalki w walce o złoto mistrzostw Polski.

Na ten moment bliżej gry w finale są siatkarki z Łodzi, które wygrały spotkanie przed własną publicznością 3:1. By zapewnić sobie grę o najcenniejsze krążki, łodzianki muszą więc wygrać w rewanżu we Wrocławiu przynajmniej dwa sety. W innym przypadku (3:0 lub 3:1 dla Impelu) o awansie do dwumeczu o mistrzostwo Polski zadecyduje złoty set.

Transmisja meczu Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź o 18:00 w Polsacie Sport.