KSW 38: Bonusy rozdane!

Sporty walki

Organizacja KSW przyznała bonusy za piątkową galę w studiu telewizyjnym. Nagrodzeni zostali: Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB), Maciej Kazieczko (3-0, 2 KO), Anzor Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB), Kamil Selwa (10-6, 2 KO, 4 SUB) oraz Gracjan Szadziński (5-2, 3 KO).

KSW uhonorowało zawodników za najlepszy nokaut, poddanie, walkę wieczoru oraz występ wieczoru. W tej pierwszej kategorii bezkonkurencyjny był Maciej Kazieczko, który już w pierwszym pojedynku gali efektownie znokautował Tomasza Matusewicza. Ankosiak kapitalnie zaatakował sierpowym i w parterze dokończył to, co zaczął chwilę wcześniej.

Najlepsze poddanie to rzecz jasna dzieło Sowińskiego, który w głównej walce wieczoru zaskakująco łatwo uporał się z doświadczonym Łukaszem Chlewickim. Były mistrz wagi piórkowej trafił "Saszę" w stójce, ale nie zdołał dobić rywala. Wygrał dopiero przez efektowne poddanie trójkątem nogami.

Walka wieczoru to już zasługa Anzora Azhieva oraz Kamila Selwy, którzy stoczyli historyczne, bo pierwsze w historii organizacji starcie w kategorii koguciej. Po trzech rundach świetnego, technicznego boju lepszy okazał się ten pierwszy.

Z kolei Gracjan Szadziński został wyróżniony za występ wieczoru. Przypomnijmy, że 28-latek ze Stargardu Szczecińskiego przegrał większościową decyzją z Kamilem Szymuszowskim.

Bonusy po KSW 38:

Nokaut wieczoru: Maciej Kazieczko (vs Tomasz Matusewicz)
Poddanie wieczoru: Artur Sowiński (vs Łukasz Chlewicki)
Walka wieczoru: Anzor Azhiev - Kamil Selwa
Występ wieczoru: Gracjan Szadziński

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze