KSW uhonorowało zawodników za najlepszy nokaut, poddanie, walkę wieczoru oraz występ wieczoru. W tej pierwszej kategorii bezkonkurencyjny był Maciej Kazieczko, który już w pierwszym pojedynku gali efektownie znokautował Tomasza Matusewicza. Ankosiak kapitalnie zaatakował sierpowym i w parterze dokończył to, co zaczął chwilę wcześniej.

Najlepsze poddanie to rzecz jasna dzieło Sowińskiego, który w głównej walce wieczoru zaskakująco łatwo uporał się z doświadczonym Łukaszem Chlewickim. Były mistrz wagi piórkowej trafił "Saszę" w stójce, ale nie zdołał dobić rywala. Wygrał dopiero przez efektowne poddanie trójkątem nogami.

Walka wieczoru to już zasługa Anzora Azhieva oraz Kamila Selwy, którzy stoczyli historyczne, bo pierwsze w historii organizacji starcie w kategorii koguciej. Po trzech rundach świetnego, technicznego boju lepszy okazał się ten pierwszy.

Z kolei Gracjan Szadziński został wyróżniony za występ wieczoru. Przypomnijmy, że 28-latek ze Stargardu Szczecińskiego przegrał większościową decyzją z Kamilem Szymuszowskim.

Bonusy po KSW 38:

Nokaut wieczoru: Maciej Kazieczko (vs Tomasz Matusewicz)
Poddanie wieczoru: Artur Sowiński (vs Łukasz Chlewicki)
Walka wieczoru: Anzor Azhiev - Kamil Selwa
Występ wieczoru: Gracjan Szadziński