kt Rolster deklasuje MVP!

E-sport
mmo24

Dzisiejszego dnia mogliśmy obserwować zmagania kt Rolster i MVP. Wonseok „Pawn” Heo i spółka bez większych problemów pokonują przeciwnika3-0. Oznacza to, że 15 kwietnia zagrają z Samsung GALAXY o wejście do finału, gdzie już czeka SK telecom T1.

W 5. minucie świetny gank na górnej linii skutkuje pierwszą krwią dla zespołu MVP. W nadchodzących minutach powiększają oni swoją przewagę w zabójstwach, jednak nie przekłada się to na dużo większą dominację w złocie. Niedługo później kt udaje się odrobić straty i wygrywają walkę drużynową w 20. minucie, a chwilę po walce zdobywają wzmocnienie Nashora. Od tego momentu ekipa Pawna jest nie do zatrzymania. Niszczą kolejne budynki przeciwnika i kończą spotkanie już w 30. minucie.

W drugiej grze pierwsza krew pojawia się również w 5. minucie, tym razem dla kt Rolster. Automatycznie MVP odpowiada i wyrównują licznik zabójstw, a w ciągu kolejnych minut wysuwają się na prowadzenie. Gracze Iana zaczynają powoli zdobywać zdecydowaną przewagę na mapie. Niestety dają się również łapać swojemu przeciwnikowi, co skutkuje znacznym odrobieniem strat przez kt Rolster. MVP przegrywa w złocie, pomimo sporej ilości zabójstw. W 28. minucie przegrywają walkę drużyową i wzmocnienie Nashora ląduje na koncie kt Rolster, którzy bez dużo większych problemów wygrywają grę numer dwa w 37. minucie.

Pierwsza potyczka w trzeciej grze rozgrywa się na środkowej linii w 8. minucie, gdy Smeb ginie po nieudanym ataku na środkowej alei. Pawn i spółka odrabiają straty oraz wychodzą na prowadzenie w przeciągu następnych kilkunastu minut. W 23. minucie MVP zdobywają Barona, a w międzyczasie zabijają kilku graczy kt Rolster. Od tego momentu zaczynają budować przewagę w spotkaniu, jednakże w 32. minucie ich przeciwnicy zdobywają drugiego Barona w tym meczu i zaczynają odwracać losy meczu. W 39. minucie kt zdobywają kolejnego Nashora, ale w tym samym czasie MVP pokonują najlepszego smoka. Cała baza MVP jest zrujnowana i w 42. minucie kt Rolster niszczy w końcu Nexusa i zwyciężają całe spotkanie.