Lanowe finały EMP zostaną rozegrane w Katowicach

E-sport
Lanowe finały EMP zostaną rozegrane w Katowicach
ESL

Już 29-30 kwietnia katowicka ESL Arena będzie gościć czołowe polskie ekipy CS:GO oraz League of Legends. Uczestnicy zmierzą się ze sobą o pulę nagród wynoszącą 150 tysięcy złotych.

Czternasty sezon Mistrzostw Polski rozpoczął się na przełomie marca i kwietnia, zaraz po zamknięciu turnieju kwalifikacyjnego. Po zakończeniu internetowej fazy rozgrywek czeka nas rozstrzygnięcie podczas finałów lanowych. Od 29 do 30 kwietnia katowicka ESL Arena będzie gościć po cztery najlepsze ekipy Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

 

Turniej CS:GO został opatrzony pulą nagród o wysokości 70 tysięcy złotych, natomiast mecze będą rozgrywane według zasady BO3. Zmagania w ramach League of Legends zostaną przeprowadzone w oparciu o system BO5, a najskuteczniejsi przywoływacze podzielą się pulą nagród wynoszącą 80 tysięcy złotych.

 

Lanowe finały Mistrzostw Polski organizowanych przez ESL będą transmitowane za pośrednictwem Facebooka oraz Twitcha. W loży komentatorskiej zasiądą takie osoby jak Morgen, KubiK, Avahir, Veggie, MainEvent oraz Testree.

 

Podczas pierwszego dnia imprezy będziemy świadkami półfinałów oraz meczów o 3. miejsce. Na niedzielę zostały zaplanowane wyłącznie wielkie finały w ramach obu rozgrywanych tytułów. Poza transmisją dla widzów zgromadzonych przez komputerami pojawi się również możliwość obejrzenia zmagań na miejscu. Szczegółowe informacje na temat biletów pojawią się wkrótce.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze