Obrońca... przestraszył się piłki? Kapitalny rzut wolny i niespotykany błąd (WIDEO)

Constantin Burdujel, piłkarz reprezentacji Mołdawii, nie popisał się w meczu eliminacji mistrzostw Europy w futsalu. Gdyby nie przestraszył się piłki, to jego reprezentacja prawdopodobnie nie straciłaby bramki w starciu z Serbią.

Serbowie mieli pod kontrolą mecz z najsłabszą w grupie Mołdawią. Już do przerwy prowadzili 5:0, więc na drugą połowę mogli wyjść bardzo wyluzowani. To nie przeszkodziło im w strzelaniu kolejnych goli, lecz w obronie było nieco gorzej. Nie miało to oczywiście większego znaczenia w kontekście końcowego wyniku, gdyż faworyci wygrali 7:3.

Najpiękniejsza była siódma bramka dla Serbów, która jednak nie padłaby, gdyby zawodnik Mołdawii... nie przestraszył się piłki. Strzelał Slobodan Rajcevic i trzeba przyznać, że uderzenie było potężne, lecz Constantin Burdujel zamiast spróbować ją wybić, po prostu zrobił unik! Dzięki temu nie został przynajmniej na chwilę oszołomiony, ale przez to jego reprezentacja straciła bramkę.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.