Burneika straszy Popka: Jeśli cię trafię, to się nie podniesiesz! (WIDEO)

Sporty walki

Do 27 maja, czyli gali KSW 39: Colosseum, coraz mniej czasu, więc bohaterowie tego wydarzenia znajdują się w coraz lepszej formie. Robert Burneika (2-0, 1 KO) poza ciężkimi treningami, ma także czas na prowokacje Popka Monstera (2-2, 2 KO).

Dla Burneiki będzie to debiut w największej polskiej organizacji MMA, a dwa poprzednie pojedynki zakończył wygranymi. Popek z kolei będzie chciał zmazać plamę po tym, jak na gali KSW 37: Circus of Pain przegrał w 80 sekund z Mariuszem Pudzianowskim. Szybko jednak zapowiedział, że kolejną walkę wygra i rozpoczął treningi - tym razem już nie pod okiem Marcina Różalskiego, lecz m.in. Roberta Złotkowskiego.

Obaj bardzo często lubią powalczyć w mediach społecznościowych. Każdy materiał treningowy opublikowany przez Popka, jest bardzo szybko komentowany przez Burneikę. Tym razem jednak "Hardkorowy Koksu" sam postanowił zaatakować swojego przeciwnika. Chwaliłeś się, że twoja ręka jest bardzo ciężka. A wiesz ile waży moja ręka? Jak dostaniesz, to już się nie podniesiesz! - powiedział.

I natychmiast dodał. - To ma taką moc, że nawet sobie nie wyobrażasz! Z takimi bickami - 60 w łapie - lepiej nie zaczynaj!

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się 27 maja na Stadionie Narodowym. Możemy być pewni, że do tego czasu obaj zawodnicy jeszcze wielokrotnie będą aktywni i na sali treningowej, i w mediach.

Wypowiedź Roberta Burneiki w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze