Team Kinguin pokonuje Pompa Team w EMP!

E-sport

Mecz o pierwsze miejsce grupy F ESL Mistrzostw Polski rozegrany został pomiędzy Team Kinguin i Pompa Team. „Pingwiny” niszczą przeciwnika wynikiem 2-0!

Pierwsza gra to first blood dla Popmy w 5. minucie na dolnej alei, a zabójstwo idzie na konto Pukiego. W 7. minucie akcja znowu rozgrywa się na bocie, ale tym razem mamy wymianę jeden za jeden. Trzy minuty później Team Kinguin przeprowadza brawurową walkę, znowu na dolnej alei, po której zdobywaja prowadzenie w złocie i zabójstwach. Kolejny świetny teamfight możemy zobaczyć w 15. minucie na górnej alei, który kolejny raz idzie po myśli Kinguin. Od tego momentu zaczynają dominować przeciwnika, aż w końcu Pompa Team decyduje się na poddanie tego meczu w 23. minucie.

Druga gra to bardzo dynamiczny early game. W 3. minucie Pompa zdobywa pierwszą krew po ganku na górnej alei. Jesteśmy świadkami bardzo szybkiej i brutalnej gry, ponieważ ataki na poszczególne linie następują jeden po drugim. W 10. minucie Kinguin zdobywa dwa zabójstwa na dżungli przeciwnika, ale sekundy później Renekton zdobywa solo killa na topie. W 12. minucie świetny teamfight daje przewagę Kinguin. W 16. minucie kolejna walka drużynowa idzie po mysli „Pingwinów.” Pomimo wyrównanego licznika zabójstw, przewaga w złocie znajduje się cały czas po stronie Kinguin. W 23. minucie wygrywają oni kolejny teamfight i robią Barona. Gracze Pompy wiedzą, że nie mają już żadnych szans na odwrócenie losów spotkania i poddają drugą grę w 27. minucie.