Co "Gato" będzie robił po zakończeniu kariery? Piłkarze Lechii Gdańsk mają propozycję

Siatkówka
Co "Gato" będzie robił po zakończeniu kariery? Piłkarze Lechii Gdańsk mają propozycję
fot. Radoslaw Jozwiak/Cyfrasport

Meczem o 7. Miejsce na zakończenie sezonu Plus Ligi pomiędzy Lotosem Trefl Gdańsk i Czarnymi Radom z siatkarskim siatkarska karierę zakończy libero, Piotr Gacek. Popularny "Gato" nie zdradził, co zamierza robić po zakończeniu przygody ze sportem. Z propozycją wyszli piłkarze Lechii Gdańsk.

Niegdyś Gacek w wywiadzie zdradził, że jako dziecko marzył, by zostać kierowcą autobusu. Piłkarze gdańskiej Lechii: Sebastian Mila i Ariel Borysiuk chcą spełnić dziecięce marzenie "Gata" i wyszli z ciekawą propozycją. Zaproponowali, aby został kierowcą klubowego autokaru ich drużyny!

 

- Potrzebujemy dla naszego kierowcy wsparcia, żeby ktoś odbierał piłkarzy ze stadionu. Zapraszamy już na najbliższy mecz z Pogonią – zaproponował Sebastian Mila.

 

Mila i Borysiuk pogratulowali także Piotrowi Gackowi wspaniałej kariery sportowej i życzyli powodzenia w przyszłości.

 

- Gratulacje dla Piotra za fantastyczną karierę, także reprezentacyjną. Nie raz byliśmy obecni na meczach i gorąco mu kibicowaliśmy. Życzymy mu powodzenia w dalszym życiu i żeby dalej tak aktywnie promował sport i siatkówkę – zakończył Mila.

 

 

Transmisja spotkania o 7. miejsce w PlusLidze Lotos Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w czwartek, 13 kwietnia, o godzinie 18.00. Komentują Marek Magiera i Łukasz Kadziewicz.

ask, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze