Legia Warszawa organizuje kolejny turniej w FIFA 17

E-sport
Legia Warszawa organizuje kolejny turniej w FIFA 17
Lay's Gaming Legia CommunityCup

Kilka dni temu rozpoczął się Lay's Gaming Legia CommunityCup. Zawody w FIFA 17 zorganizowano dla kibiców Legii Warszawa. Rozgrywają się one na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Rozgrywki odbędą się w dwóch etapach. Pierwszym będą kwalifikacje internetowe, które potrwają do 18 kwietnia. Zapisy do nich prowadzone są na platformie ESL. Z każdego turnieju eliminacyjnego do kolejnej fazy grupowej awansuje po czterech wirtualnych piłkarzy.

 

• 13.04.2017 – III turniej kwalifikacyjny (PS4)

• 14.04.2017 – IV turniej kwalifikacyjny (Xbox One)

• 15.04.2017 – IV turniej kwalifikacyjny (PS4)

• 18.04.2017 – Faza grupowa Xbox One & PS4 – po 16 graczy (po 4 grupy po 4 graczy)

 

Zawody zwieńczy impreza LAN-owa, która wystartuje 23 kwietnia. Turniej finałowy odbędzie się na stadionie Legii Warszawa. Na boisko stołecznego klubu organizatorzy zaproszą ośmiu najlepszych zawodników z kwalifikacji internetowych. Ci powalczą o nagrody z puli 5,000 zł i karnety na Rundę Mistrzowską. Gratyfikacje dla graczy ufundowane zostały przez partnera technologicznego Lay's Gaming Legia CommunityCup, firmę MODECOM, ale zawodnicy nie mogliby cieszyć się z rozgrywek bez wsparcia innych podmitów: Lay's oraz ESL Polska. Co ciekawe, rozgrywki poprowadzi dwóch najbardziej popularnych Youtuberów zajmujących się FIFA17 – Lach i Jcob, a spotkania skomentuje Jarek 'Rdk' Radzio.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze