Rozgrywający Resovii miał już dość? Nietypowe zakończenie meczu

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali na wyjeździe Asseco Resovię 3:2 i awansowali do finału PlusLigi. Piąty set tego starcia miał już wyłącznie charakter towarzyski i zakończył się w nietypowy sposób.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wyrównując w czwartym secie stan meczu na 2:2, zapewnili sobie awans do finału PlusLigi. W tej sytuacji tie-break nie miał już żadnego znaczenia dla losów rywalizacji, a trenerzy posłali w bój rezerwowych zawodników.

W piątym secie górą byli goście, a spotkanie zakończyło się w nietypowy sposób. Po zagrywce Jurija Gladyra przy stanie 8:14, piłkę przyjął Thibault Rossard, a Lukas Tichacek zamiast rozegrać, złapał ją... Prosty, techniczny błąd dał przyjezdnym ostatni punkt w tym meczu.