Siatkarska Liga Mistrzów. Transmisje w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Siatkarska Liga Mistrzów. Transmisje w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W czwartek poznamy dwóch ostatnich uczestników Final Four Ligi Mistrzów. W bratobójczych starciach bliżej awansu są Cucine Lube Civitanova i Zenit Kazań. Transmisje meczów Biełogorie Bielgorod – Zenit Kazań oraz Cucine Lube Civitanova – Azimut Modena w Polsacie Sport Extra.

Final Four Ligi Mistrzów odbędzie się w Rzymie. Gospodarz, Sir Sicoma Perugia, ma już zapewniony udział w turnieju. W środę, po emocjonującym spotkaniu, do najlepszej czwórki awansował Berlin Recycling Volleys.

 

Biełogorie Biełgorod, pogromca ZAKSY, w walce o półfinał zmierzy się z Zenitem Kazań. Zenit jest w doskonałej formie, w pierwszym meczu pozwolił przeciwnikowi na zdobycie zaledwie jednego seta. Co więcej, w fazie zasadniczej rosyjskiej Superligi drużyna Wilfredo Leona nie przegrała ani jednego meczu. Tym razem jednak Biełgorod będzie miał atut własnej hali.

 

Drugą parę 1/3 finału tworzą Cucine Lube Civitanova i Azimut Modena. Lube jest w doskonałej sytuacji przed rewanżem – w pierwszym meczu nie straciła ani jednego seta, a drugie spotkanie rozegra przed własną publicznością. Przed Modeną zatem niezwykle trudne zadanie - aby awansować do Final Four musi wygrać 3:0 lub 3:1 i triumfować w złotym secie.

 

Mecz Biełogorie Biełgorod – Zenit Kazań o 18:00 w Polsacie Sport Extra.
Komentują Adam Romański i Damian Dacewicz.  

 

Mecz Cucine Lube Civitanova – Azimut Modena o 20:30 w Polsacie Sport Extra.
Komentują Marek Magiera i Maciej Jarosz.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze