Inne

Reakcja zawodników Kinguin na ninja defuse w...

Portal HLTV.org postanowił uwiecznić świetna akcję innocetna z finału pierwszego sezonu Binary Dragons csgopolygon. W starciu o złote medale PENTA stanęła naprzeciw tureckiemu Space Soldiers. Choć Mocek i jego kompani ostatecznie przegrali spotkanie, zajmując drugie miejsce – nie oddali go bez walki. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż trzy mapy. Na drugiej z nich – Inferno – zawodnik znad Wisły zaznaczył swoją obecność widowiskowym asem. W pistoletówce po stronie atakującej rozpędzony wbiegł dywanami i konsekwentnie, krok po kroku, kula po kuli usuwał wszystkich przeciwników. Najpierw sprzedał rywalom aż cztery trafienia w głowę z Glocka, by zwieńczyć dzieło podniesionym USP-S. Turcy nie mieli nic do powiedzenia. Radosław ‘MAKKU’ Makuch sprawił, że akcja ta zostanie zapamiętana na dłużej.

 

 

Za drugie miejsce gracze PENTA Sports zainkasowali na swoje konto $5,000. Tuż za nimi uplasowała się polska formacja PRIDE, zgarniając $1,500, a na 5-8. miejscu zakończyli swą grę reprezentanci Team Kinguin. „Pingwiny” musiały obejść się jednak ze smakiem – nie zarobiły nawet jednego dolara.

 

A już o 19:00 drużyna z Polakiem w składzie zmierzy się z rosyjksim Team Spirit o miejsce w barażach do kolejnego sezonu ESL Pro League, a także wyjazd na finały dwudziestego czwartego sezonu ESEA Premier.