Dzisiaj kolejne mecze play-offów NA i EU LCS

E-sport
Dzisiaj kolejne mecze play-offów NA i EU LCS
rockpapershotgun.com

Już dziś kolejne spotkania w ramach amerykańskiej i europejskiej edycji LCS. W play-offach Północnej Ameryki o 21.00 staną naprzeciw siebie Cloud9 oraz Phoenix1. O wejście do finału w Europie powalczą G2 Esports i Fnatic o 17.00.

Phoenix1 będzie miało nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ Cloud9 prezentowało się bardzo dobrze w fazie grupowej LCS. Ogniste ptaki skończyły jednak sezon na trzecim miejscu, zaraz za swoim przeciwnikiem, także z pewnością podchodzą do spotkania świetnie przygotowani. Nicolai „Jensen” Jensen i spółka będą chcieli udowodnić, że stawianie ich w roli faworyta do wygrania całego sezonu nie jest bezpodstawne.

 

Na Starym Kontynencie zmierzą się herosi fazy grupowej – G2 Esports – oraz byli mistrzowie Europy – Fnatic. Przypomnijmy, że Fnatic miało naprawdę wiele szczęścia, że dostali się do fazy drabinkowej, ale w poprzednim meczu udowodnili, że był to zasłużony awans, ponieważ roznieśli H2K w trzech meczach. G2 Esports do ostatniego meczu splita było niepokonane, ale na sam koniec nosa utarło im ROCCAT. Gracze na pewno uważają, że było to jedynie małe potknięcie i teraz Fnatic będzie musiało przeciwstawić się ich potędze.

AB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze