Pożegnanie Milika: Ajax Amsterdam - SC Heerenveen Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Pożegnanie Milika: Ajax Amsterdam - SC Heerenveen   Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz Ajax Amsterdam - SC Heerenveen będzie wyjątkowy dla Arkadiusza Milika. Polak wróci do Holandii, żeby oficjalnie pożegnać się ze swoją byłą drużyną oraz jej kibicami. Transmisja meczu Ajax Amsterdam - SC Heerenveen od 16:40 w Polsacie Sport.

Milik wczoraj zagrał 12 minut w meczu Napoli z Udinese, a już dziś zjawi się w Amsterdamie. Wszystko dlatego że Ajax chce podziękować Polakowi za jego dokonania, choć długo nie mógł znaleźć do tego okazji. W niedzielnym spotkaniu z SC Heerenveen dojdzie w końcu do oficjalnego pożegnania Milika.

 

Nasz snajper w zespole z Amsterdamu grał w sezonach 2014/2015 i 2015/2016. Był najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny. Zagrał w 75 spotkaniach, w których strzelił aż 47 goli i zanotował 12 asyst. Po tym znakomitym okresie odszedł do Napoli za 32 miliony euro, co jest rekordem holenderskiego klubu.

 

Bardzo możliwe, że Milik będzie się cieszył wraz z kibicami na trybunach ze zwycięstwa swojej byłej drużyny. Heerenveen w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyło zaledwie trzy punkty. Wiceliderujący w Eredivisie Ajax jest więc zdecydowanym faworytem.

 

Transmisja meczu Ajax Amsterdam - SC Heerenveen od 16:40 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze