Puncher: Janikowski przed KSW 39 i kolejny bohater PBN!

Sporty walki
Puncher: Janikowski przed KSW 39 i kolejny bohater PBN!
fot. Polsat Sport

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki! Tym razem w programie Puncher porozmawiamy o galach KSW 39 oraz Polsat Boxing Night, a także podsumujemy i zapowiemy pięściarskie wydarzenia. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą Damian Janikowski, Janusz Pindera, Fiodor Łapin, a także kolejny uczestnik gali PBN - Krzysztof Głowacki. Magazyn Puncher w poniedziałek od godziny 21:30 w Polsacie Sport!

Gala KSW 39: Colosseum zbliża się wielkimi krokami. Do wydarzenia pozostało już niespełna sześć tygodni, a karta walk została wypełniona po brzegi. Jako ostatni swojego rywala poznał Damian Janikowski (0-0), który zmierzy się z Amerykaninem Gerardo Julio Gallegosem (8-7, 3 KO, 5 SUB). Jak swojego rywala ocenia były zapaśnik i jaki plan taktyczny przygotowuje wspólnie ze swoimi trenerami?

Oczywiście nie zabraknie obszernej części pięściarskiej, w której przede wszystkim porozmawiamy z kolejnymi uczestnikami gali Polsat Boxing Night. Wydarzenie odbędzie się dopiero 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, ale karta walk zaczyna w błyskawicznym tempie wzbogaca się o następne nazwiska. Nie zapominamy także o nadchodzącej gali w Legionowie, gdzie w walce wieczoru Krzysztof Zimnoch zmierzy się z Michaelem Grantem.

 

Prowadzący: Mateusz Borek

 

Goście: MMA - Damian Janikowski

           boks - Janusz Pindera, Fiodor Łapin, Krzysztof Głowacki


Magazyn Puncher w poniedziałek od godziny 21:30 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze