Wilder chce zmierzyć się ze zwycięzcą walki Joshua - Kliczko!

Sporty walki
Wilder chce zmierzyć się ze zwycięzcą walki Joshua - Kliczko!
fot. Polsat Sport

Mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBC Deontay Wilder (38-0, 37 KO) będzie miał nietypową rolę podczas gali Joshua - Kliczko już 29 kwietnia na Wembley. Bronze Bomber ma pełnić funkcję eksperta brytyjskiej telewizji Sky Sports, ale jak przyznał: "chce być jak najbliżej walki, żeby zmierzyć się ze zwycięzcą!".

Anthony Joshua (18-0, 18 KO) już 29 kwietnia w Londynie zmierzy się z Władimirem Kliczko (64-4, 53 KO) w jednej z najbardziej oczekiwanych walk tego roku. Jak się okazuje, według Deontaya Wildera będzie to... eliminator do walki z nim o pas WBC!

Amerykanin po raz ostatni w ringu zaprezentował się w lutym wygrywając z Geraldem Washingtonem (18-1-1, 12 KO), zaś w pamięć polskich kibiców najmocniej zapadł nokautując Artura Szpilkę (20-2, 15 KO). 31-latek na ring ma wrócić w czerwcu, jednak mistrz WBC myśli już krok do przodu, planując walkę z prawdziwą gwiazdą wagi ciężkiej:
Nie mogę się doczekać spotkania z brytyjskimi fanami! Nie przegapiłbym walki Joshua - Kliczko za nic w świecie. Chcę jednocześnie wysłać sygnał do obu zawodników: chcę walki ze zwycięzcą!

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie