Brodnicka o PBN: Przygotuję życiową formę i... coś specjalnego na ważenie!

Sporty walki

Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) będzie - obok Krzysztofa Głowackiego - kolejną bohaterką siódmej edycji Polsat Boxing Night, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. - Przygotuję na pewno życiową formę, ale także coś specjalnego na ceremonię ważenia - zapewnia Brodnicka.

Po Tomaszu Adamku, Mateuszu Masternaku i Krzysztofie Głowackim pora na Ewę Brodnicką. Popularna "Kleo" już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie wystąpi podczas kolejnej edycji Polsat Boxing Night: Nowe Rozdanie. - Odkąd dowiedziałam się o swoim występie na Polsat Boxing Night uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Jest to dla mnie olbrzymie wyróżnienie i nobilitacja. Postaram się dać z siebie wszystko na sali treningowej - powiedziała Brodnicka.

Dla pięściarki będzie to już druga szansa występu na galach z cyklu Polsat Boxing Night. Podczas pierwszego występu Brodnicka pokonała na punkty Ewę Piątkowską, a kobiecy pojedynek cieszył się ogromną popularnością. Jak będzie tym razem?

- Podczas pierwszego występu na PBN udowodniłam, że potrafia dawać dobre i widowiskowe walki. Chciałabym powtórzyć ten sukces i nie mam zamiaru oszczędzać swojej przeciwniczki. Będzie to walka "ząb za ząb". Fani muszą o tym występie rozmawiać jeszcze długo po zakończeniu pojedynku - dodała "Kleo".

Zanim Brodnicka wejdzie do ringu w gdańskiej Ergo Arenie czeka ją pojedynek przeciwko Irmie Balijagic Adler, a stawką będzie pas WBO wagi super piórkowej. Po walce, która odbędzie się 13 maja w Częstochowie, pięściarka błyskawicznie rozpocznie przygotowania do walki na PBN.

- Do Polsat Boxing Night będę przygotowywała się zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Poszukamy także światowej klasy sparingpartnerek. Przygotuję na pewno życiową formę, ale także coś specjalnego na ceremonię ważenia - zapowiedziała pięściarka.

W załączonym materiale wideo cała wypowiedź Ewy Brodnickiej. Gala Polsat Boxing Night 7 już 24 czerwca!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie