Jastrzębski Węgiel bliżej brązowego medalu! Resovia pokonana

Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1 w pierwszym meczu o brązowy medal PlusLigi. Zwycięstwo stawia jastrzębian w dobrej sytuacji przed rewanżem w Rzeszowie.

Oblicze drużyny z Jastrzębia znacznie się różniło od tego, które oglądaliśmy w półfinałach. Gospodarze mieli problemy na początku pierwszej partii, gdy po asie serwisowym Fabiana Drzyzgi Resovia prowadziła 7:9. Stan punktowy jednak szybko się wyrównał. W ekipie Resovii problemy mieli John Perrin i Marko Ivović, ale Jastrzębski musiał sobie radzić bez ataków swojego lidera, Hidalgo Olivy - Kubańczyk miał bardzo niską skuteczność ataku. Dwupunktowe prowadzenie gospodarze osiągnęli dopiero w końcówce seta, gdy wykorzystali nieskończony atak Jochena Schoepsa. Po pojedynczym bloku Lucasa Kampy było już 23:20. Zdobytej przewagi jastrzębianie nie oddali do końca seta. Partię zakończył Maciej Muzaj.

W drugim secie obie drużyny nie potrafiły wykorzystać zbudowanej przewagi. Lepiej rozpoczęli jastrzębianie, którzy objęli prowadzenie 8:4. Asseco Resovia jednak szybko doprowadziła do remisu. Przy stanie 11:11 Mark Lebedew poprosił o czas. Wyrównana walka trwała do stanu 15:15. Rzeszów osiągnął trzypunktową przewagę po ataku Perrina. W obu ekipach rezerwowi dali doskonałe zmiany. W Asseco Resovii pierwsze skrzypce grali Thomas Jaeschke i Thibault Rossard. Jeszcze ważniejszą postacią okazał się Sebastian Schwarz z Jastrzębskiego Wegla. To w dużej mierze jego dobra gra pozwoliła na odrobienie strat przez jastrzębian. Gospodarze przegrywali już 20:23, zdołali jednak doprowadzić do remisu i po długiej grze na przewagi wygrać seta 34:32.

W trzeciej partii, po słabym początku, do gry włączył się Oliva. Po asie serwisowym Kubańczyka Jastrzębski prowadził 7:3. Atakiem Możdżonka przyjezdni doprowadzili do remisu. Wyrównana sytuacja nie trwała długo. Parę chwil później podopieczni Marka Lebedewa prowadzili 15:10 po dobrej zagrywce Grzegorza Kosoka. Przewaga utrzymała się do stanu 20:17. W końcówce z doskonałej strony pokazał się jednak Rossard. Przy stanie 23:23 trener gospodarzy poprosił o przerwę. Nie przyniosło to jednak oczekiwanych efektów. As serwisowy Jaeschkego zakończył seta.

Podrażnieni porażką jastrzębianie kontrolowali przebieg czwartej odsłony. Pomogły im w tym błędy rzeszowian. W szeregach podopiecznych Kowala spadła skuteczność, co skrupulatnie wykorzystywali przeciwnicy. Szczęśliwym atakiem Muzaj wyprowadził drużynę na prowadzenie 12:7. Przy stanie 15:9 o przerwę poprosił Kowal. W końcówce seta jastrzębianie rozluźnili się, ale zbudowana wcześniej przewaga pozwoliła na spokojną wygraną w secie. Piłkę meczową dał serwis Lemańskiego w siatkę. Podobny błąd Tichacka zakończył mecz.

Dzięki zwycięstwu 3:1, jastrzębianom w rewanżu wystarczą dwa wygrane sety. Resovia, aby zdobyć brąz, musi wygrać spotkanie 3:0 lub 3:1 i triumfować w złotym secie. Rewanż w niedzielę, 23 kwietnia. Transmisja w Polsacie Sport.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 34:32, 24:26, 25:21)

Jastrzębski Węgiel: Damian Boruch, Jason De Rocco, Lukas Kampa, Grzegorz Kosok, Maciej Muzaj, Salvador Hidalgo Oliva - Jakub Popiwczak (libero) - Sebastian Schwarz, Wojciech Sobala

Asseco Resovia Rzeszów: Fabian Drzyzga, Marko Ivovic, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, John Gordon Perrin, Jochen Schoeps - Mateusz Masłowski (libero) - Dawid Dryja, Thomas Jaeschke, Bartłomiej Lemański, Thibault Rossard, Lukas Tichacek

Relacja zakończona

Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:1 Tytuł najlepszego zawodnika otrzymuje Kampa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 25:21 Tichacek zagrywa w taśmę! Koniec meczu!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 24:21 Wpada w siatkę Kampa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 24:20 Psuje zagrywkę Lemański!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 23:20 Przerzucił Tichacek do Jaeschkego. Ten skutecznie z drugiej linii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 22:19 Znowu problemy ma Oliva! A było 8 punktów przewagi...

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 22:17 Z niskiej piłki proadził sobie Oliva.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 21:17 Oliva w aut, bloku nie było! Maleją straty rzeszowian.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 21:16 Dokłada punkt z zagrywki Rossard. Czas dla Marka Lebedewa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 21:13 Na dwa razy atakuje Muzaj, wszystko możliwe dzięki kapitalnej obronie Popiwczaka.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 20:13 Wprowadzony Dryja psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 19:12 As Kampy.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 17:12 Kolejny punkt pada łupem Resovii. Atak po bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 17:11 Ivović obija blok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 16:10 Schwarz w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 15:9 Czas dla Kowala. Problemy z przyjęciem Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 13:9 Amerykanin psuje serwis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 12:8 W końcu Jaeschke skutecznie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 12:7 Znalazł się Muzaj w dobrym miejscu w dobrym czasie. Skutecznie zaatakował piłkę, która szybowała nad siatką po bloku jego kolegów.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 10:7 Widowiskowy pajp Resovii. Ivović skutecznie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 10:6 Jaeschke wpada w siatkę! Andrzej Kowal prosi o przerwę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 9:6 Schwarz obija blok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 8:6 Dwa razy challenge, atak Jaeschego był w aut, ale po bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 8:5 Schwarz w roli głównej.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 7:5 Rossard z lewego ataku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 6:4 Oliva psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 5:3 Muzaj psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 5:2 Jaeschke w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 4:2 Świetny blok Kampy! Zablokowany Ivović.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 3:2 rudna zagrywka Muzaja umożliwia zdobycie punktu na kontrze. Atakował Oliva.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:1, 1:1 Nie trafia na zagrywce Rossard.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 24:26 As serwisowy Jaeschkego! Koniec seta.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 24:25 Tym samym odpowiada Muzaj.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 24:24 Rossard psuje serwis!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 23:24 Oliva nie skończył, Jaeschke na kontrze zaatakował po bloku. Setowa dla Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 23:23 Rossard w roli głównej! Dobrze zaatakował i skończył kontrę. Lebedew prosi o przerwę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 23:22 Nie zdołali podbić piłki jastrzębianie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 23:21 Jeszcze raz Oliva! Jastrzębianie coraz bliżej zwycięstwa 3:0.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 22:20 Oliva atakuje po bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 20:20 Rzeszowianie doprowadzają do remisu. Ivović zagrywa asa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 20:19 Zablokowany Schwarz!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 20:17 Kosok blokuje Możdżonka! Wracają do 3-punktowej przewagi gospodarze.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 19:17 Schwarz atakuje blok-aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 18:17 Jeszcze raz zablokowany Muzaj!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 18:16 Psuje zagrywkę Nowakowski.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 17:16 Ivović blokuje Muzaja!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0,17:15  Oliva w ataku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 16:15 Czas dla Marka Lebedewa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 16:14 Maciej muzaj psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 16:13 Kończy Oliva za drugim podejściem.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 15:13 Znakomita seria Rossarda na zagrywce. As w wykonaniu Francuza.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 15:11 Wpada w siatkę Oliva.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 15:10 Znakomity flot Kosoka. Próbował na palce przyjąć Ivović.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 14:10 Muzaj w kontrze. Zmiany w zespole Resovii, za Drzyzgę wchodzi Tichacek.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 13:10 Szybka piłka do Olivy. Skuteczny Kubańczyk.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 12:10 Możdżonek zagrywa w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 11:10 Schwarz psuje serwis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 9:9 Dobre rozegranie Drzyzgi do Mozdżonka.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 9:8 Drzyzga zagrywa w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 8:7 W siatkę wpadają jastrzębianie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 8:6 Jaeschke nie zdołał obronić ataku Sebastiana Schwarza.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 7:6 Możdżonek blokuje Sobalę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 7:5 Punkty dla Asseco Resovii. Muzaj atakuje w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 7:3 As Olivy. Czas dla trenera Kowala.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 6:3 Perrin w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 5:3 Dwa punkty w zapasie mają jastrzębianie. Rzeszowianie mają roblemy w przyjęciu.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 3:3 Delikatny plas Olivy.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 2:3 Doskonale na kontrze uderzył Rossard.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 2:1 Nowakowski atakuje po raz kolejny, ale dotyka też siatki.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 1:1 Krótka Nowakowskiego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 2:0, 1:0 Partię udanym atakiem otworzył Muzaj.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 34:32 Schwarz w kontrze! Koniec seta.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 33:32 Miał problemy z przyjęciem Schwarz, ale nadrobił to dobrym atakiem.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 32:32 Przedziera się przez blok Rossard.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 32:31 Muzaj z pierwszej strefy! Setowa dla jastrzębian.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 31:31 Muzaj zagrywa w taśmę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 31:30 Po zagrywce Muzaja przeszła na stronę gospodarzy. Atakuje Oliva.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 30:30 Oliva atakuje delikatnie i, co najważniejsze, skutecznie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 29:30 Muzaj w aut! Znów setowa dla Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 29:29 Na nic ofiarne obrony. Punkt zdobywa Rossard.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 29:28 W ważnym momencie włącza się Oliva!

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 28:28 Muzaj atakuje.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 27:27 Schwarz psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 27:27 Muzaj wytrzymuje presji. Kończy atakujący z prawego skrzydła.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 26:27 Jeszcze raz Perrin.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 26:26 Psuje zagrywkę Drzyzga.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 25:26 Jeszcze jedna piłka setowa dla Resovii. Atakował Perrin.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 25:25 Rossard atakuje z drugiej linii. Schwarz odpowiada również dobrym atakiem na pojedynczym bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 24:24 Wykorzystuje okazję Schwarz. Sędziowie twierdzą, że błąd podwójnego odbicia popełnił Nowakowski.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 23:24 Amerykanin psuje serwis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 22:24 Obija blok Jaeschke. Setowa dla Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 22:23 Walczą jastrzębianie! Muzaj z drugiej linii. Czas dla Andrzeja Kowala.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 20:23 Kiwa Jaeschke.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 20:22 Oliva obija pojedynczy blok rywali.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 19:22 Schwarz psuje serwis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 19:21 Jaeschke atakuje w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 18:21 Możdżonek blokuje! Mieli okazję do kontry jastrzębianie ale zablokowany został Kosok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 18:20 Schwarz obija blok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 17:19 Mocny atak Rossarda z pierwszej strefy.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 17:19 Nowakowski psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 16:19 Perrin obija blok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 16:17 Potężnie atakuje Muzaj.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 15:16 Muzaj w bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 14:15 Kolejne nieporozumienie, żadne z zawodników nie ruszył do piłki wyasekurowanej przez Schwarza. Czas dla Lebedewa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 14:14 Nieporozumienie przy dograniu piłki. Błędy jastrzębian.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 14:13 Dobrze rozegrana piłka do Jaschkego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 13:12 Ivović atakuje na opadający blok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 13:11 Zagrywka Schwarza w boisko.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 11:11 Kolejna długa akcja. Tym razem pada łupem Rzeszowa. Dzięki systemowi challenge wiemy, że Jaeschke zaatakował po bloku. Przerwa dla Lebedewa.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 11:10 Kampa psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 11:9 Trafił Schwarz! Długa akcja pada łupem jastrzębian. Żółta kartka dla któregoś z zawodników Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 10:9 Zablokowany Oliva. Kubańczyk jest dziś nieskuteczny w ataku. Co do libero Resovii - Masłowski wchodzi tylko do przyjęcia, na obrony zostają środkowi. Przynajmniej na razie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 10:7 I Niemiec melduje się punktowym atakiem.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 9:7 Punkt z zagrywki Nowakowskiego. Schwarz pojawia się na boisku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 9:4 Punkt z zagrywki Olivy. Coraz więcej problemów ma Masłowski. Młody zawodnik gra z kontuzją.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 8:4 Boruch obija blok Nowakowskiego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 7:4 Rossard wykorzystuje dziurę w bloku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 6:3 Amerykanin od razu po wejściu zdobywa punkt.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 6:2 Jaeschke za Ivovicia na przyjęcie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 5:2 Nieskuteczny jest Ivović. Dobrze za to atakuje z prawego Muzaj. Przerwa dla trenera Kowala.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 3:2 Dobry atak Olivy.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 2:2 Nieczysto odbita piłka przez Perrina.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 1:2 Pierwszy punkt dla jastrzębian zdobywa Oliva.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 1:0, 0:1 Rossard w wyjściowej szóstce, Derocco zaczyna od zepsutej zagrywki.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 25:21 Set dla Jastrzębskiego! Kończy Muzaj z drugiej linii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 24:21 Ofiarne obrony jastrzębian, ale za trzecim podejściem kończy Ivović.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 24:20 Piłka setowa dla jastrzębian! Dwukrotnie poślizgnęli się zawodnicy Resovii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 23:20 Pojedynczy blok Kampy. Druga przerwa dla Andrzeja Kowala.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 22:20 Podwójna zmiana w zespole Resovii, wchodzą Rossard i Tichacek.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 22:20 Schoeps przekracza linię 9. metra przy zagrywce.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 21:20 Nieczyste odbicie Muzaja.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 21:19 Wprowadzony na zagrywkę Dryja psuje serwis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 20:19 Możdżonek z krótkiej.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 20:18 Nie kończy Schoeps, skuteczny jest za to Muzaj na kontrze. Czas dla trenera Kowala.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 18:18 Derocco zagrywa w siatkę. W jego miejsce pojawia się Schwarz.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 18:17 Nieporozumienie między Drzyzgą a Ivoviciem. Serb atakuje w taśmę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 17:17 Oliva z drugiej linii obija blok przeciwnika.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 16:17 Możdżonek ze wznoszącej piłki.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 16:16 Muzaj z drugiej linii.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 15:16 Zagrywka Nowakowskiego w boisko. Sędziowie orzekli, że był aut, ale po challenge'u zmienili decyzję.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 15:14 Boruch w roli głównej. Skuteczna krótka.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 14:14 Oliva psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 14:13 Walczył do końca Drzyzga, ale popełnił błąd. Trener Kowal sprawdza.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 13:13 Nieudany atak Olivy. Remis.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 13:12 Nieudana zagrywka Muzaja.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 13:11 Derocco w kontrze z szóstej strefy! Coraz lepsza gra Jastrzębskiego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 11:10 Zablokowany Ivović. Jastrzębski wychodzi na prowadzenie.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 10:10 Ivović popełnia błąd w przyjęciu.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 9:10 Masa niedokładności po obu stronach. Kończy Muzaj.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 8:10 Derocco zagrywa w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 8:9 Na podwójnym bloku radzi sobie Kosok.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 7:9 Kolejny as serwisowy. Tym razem Fabian Drzyzga.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 7:8 Dobre rozegranie Drzyzgi, skutecznie zaatakował Możdżonek.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 7:7 Muzaj w ataku.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 6:7 Mieli okazję do kontry rzeszowianie, ale punkt padł łupem jastrzębian.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 5:7 As serwisowy Nowakowskiego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 5:6 Szczęśliwie Nowakowski. Udało mu się zmieścić piłkę między blokującymi a siatką.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 5:5 Derocco obija blok przeciwnika.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 4:5 Skuteczny Ivović z lewego.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 4:4 Punkt z zagrywki Olivy! Nieporozumienie między Perrinem i Masłowskim.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 3:4 Schoeps psuje zagrywkę.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 2:4 Perrin w końcu skończył atak.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 2:3 Oliva nie kończy, ale w kontrze Perrin zaatakoał w aut.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 1:2 Problemy Muzaja, punktowy blok na atakującym jastrzębian.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 0:0, 1:0 Nie kończy Muzaj, później jednak Perrin został zablokowany na kontrze z szóstej strefy.

Wyjściowa szóstka Jastrzębskiego Węgla: Muzaj, Kampa, Boruch, Kosok, Derocco, Oliva, Popiwczak (l)

Asseco Resovia Rzeszów rozpocznie w składzie: Perrin, Schoeps, Drzyzga, Nowakowski, Ivović, Możdżonek, Masłowski (l).

Mecz można oglądać na antenie Polsat Sport.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

W meczu o brązowy medal PlusLigi Jastrzębski Węgiel we własnej hali podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Czy gospodarzom uda się przypieczętować znakomity sezon zajęciem ostatniego stopnia podium? Transmisja spotkania Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport. Obecność podopiecznych Marka Lebedewa na tym szczeblu rozgrywek można rozpatrywać w kontekście niespodzianki.

Witamy w relacji na żywo z pierwszego meczu o brązowy medal Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów. Początek spotkania o godzinie 18:00.