Origen zapłaci 10 tysięcy euro kary!

Inne
Origen zapłaci 10 tysięcy euro kary!
fot. es.ign.com

Riot Games wystosowało oficjalny komunikat, z którego wynika, iż zarząd Origen będzie musiał zapłacić 10 tysięcy euro za pogwałcenie zasad EU LCS!

Riot Games przeprowadziło dochodzenie, które wykazało, że kierownictwo drużyny Origen nie podpisało odpowiednich kontraktów z głównym trenerem i graczami rezerwowymi. Ponadto Origen nie ustaliło dla żadnego ze swoich graczy honorarium, które byłoby zgodne z zasadami porozumienia drużyn grających w EU LCS. Pomimo uporania się z problemem, Origen zostało ukarane grzywną w wysokości 10,000 euro za uprzednie nieprzestrzeganie zasad.

 

Jesteśmy świadkami istnego zalewu kar dla drużyn występujących w profesjonalnych rozgrywkach League of Legends. Niedawno informowalismy o skandalu związanym z zarządem Tainted Minds oraz graczami Oceanic Pro League, zajmujących się nielegalnym boostowaniem. Jeśli chodzi o  graczy Origen, to Riot Games zapewnia, że są oni poza jakimikolwiek podejrzeniami, a cała wina jest po stronie zarządu. Coż, biorąc pod uwagę tragiczną grę zespołu Origen w wiosennym splicie EU LCS, ewentualne zarzuty finansowe skierowane w ich strone byłyby sypaniem soli na ich (bardzo rozległe) rany.

AB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze