PGL Major Kraków 2017: Zapowiedziano drugą turę sprzedaży biletów

E-sport
PGL Major Kraków 2017: Zapowiedziano drugą turę sprzedaży biletów

Po błyskawicznie wyprzedanej pierwszej turze wejściówek na PGL Major Kraków, organizatorzy postanowili podzielić się z fanami wirtualnych zmagań dobrą informacją i tym samym zapowiedzieli oni kolejną turę sprzedaży ticketów.

W środowe popołudnie ruszyła pierwsza tura sprzedaży wejściówek na wyczekiwany z niecierpliwością przez fanów e-sportu PGL Major Kraków. Zaplanowana na lipiec impreza cieszy się tak dużą popularnością, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Tym samym wielu sympatyków Counter-Strike: Global Offensive pozostało bez szans na obejrzenie widowiska z trybun krakowskiej TAURON Areny.

Jeśli nie udało Wam się zarezerwować dla siebie wejściówki, to nie martwcie się - nie wszystko jeszcze stracone! Organizatorzy przedsięwzięcia ujawnili, że wkrótce będzie na to druga szansa i to już 26 kwietnia o godzinie 12:00. Pierwsza pula biletów obejmowała ich dwa rodzaje — wersję standard w cenie 39,00 złotych oraz premium w cenie 59,00 złotych.

 


Turniej PGL Major Kraków 2017, z pulą nagród opiewającą na kwotę miliona dolarów, odbędzie się na terenie obiektu krakowskiej TAURON Areny w dniach 16-23 lipca.

Wojciech Podgórski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze