Inne

Sadokist oskarża Virtus.pro o sprzedawanie...

Zawodnicy spod szyldu PixelFire rozegrają mecz w ramach ESL Major League Spring 2017. Organizatorzy turnieju zdecydowali się zrezygnować z przeprowadzania fazy grupowej, a zamiast tego automatycznie rozstawili uczestników w drabince pucharowej. W związku z tym stawką spotkania pomiędzy PixelFire a RCTIC jest przepustka do półfinału. Triumfator tego pojedynku będzie zaledwie o krok od występu w wielkim finale i walki o główną nagrodę. Zwycięzca całych zawodów otrzyma 2 tysiące dolarów oraz prestiżowe zaproszenie do kolejnego sezonu ligi ESEA.

 

20:00 – PixelFire vs RCTIC – BO3

 

Ekipa Samsung4Gamers by Inetkox wystąpi dzisiaj w wielkim finale SLTV ProSeries XVII. W turnieju wzięło udział kilka obiecujących drużyn ze Europy Środkowo-Wschodniej. Polska formacja do tej pory rozegrała zaledwie jedno spotkanie, w którym okazała się lepsza od Rush 3D. Pojedynczy triumf wystarczył, aby otrzymać możliwość walki o trofeum całych zawodów. Ostatnią przeszkodą na drodze Koksów będzie ekipa zARLANS. Zwycięzca dzisiejszego meczu wzbogaci się o tysiąc dolarów.

 

20:00 – Samsung4Gamers by Inetkox vs zARLANS – BO3

 

Jeśli pozycja rankingowa drużyn stanowi dla was miarę atrakcyjności spotkania, to zdecydowanie powinniście zainteresować się meczem North kontra Kinguin. W klasyfikacji generalnej ESL Pro League Duńczycy utrzymują się na jednej z sześciu czołowych pozycji premiowanych awansem na finały lanowe. Polska formacja nie może być zadowolona ze swojej dyspozycji, gdyż od dłuższego czasu okupuje ostatnią lokatę w grupie. Udany występ Kinguin w dzisiejszym spotkaniu z pewnością dodałby Polakom pewności siebie, która przyda im się w dalszej części turnieju.

 

21:20 – Kinguin vs North – Cobblestone

22:30 – North vs Kinguin – Inferno