Inne

Życie e-sportowca? Siłownia pięć razy w...

Support Team Kinguin zdecydował się na zerwanie współpracy z drużyną. Powodem odejścia były „przyczyny osobiste.” Pod banderą Team Kinguin delord i spółka zakwalifikowali się do wiosennej edycji Challanger Series 2017. Zawody nie poszły jednak po ich myśli i Team Kinguin uplasowało się na piątej pozycji, która nie pozwalała na awans do fazy play-off. Aktualnie drużyna poszukuje piątego gracza, aby skompletować skład na nadchodzący sezon. Poniżej oświadczenie wystosowane przez delorda:

 

„Z przyczyn osobistych nie pojawię się barwach Team Kinguin na nadchodzący sezon. Chłopakom życzę wszystkiego dobrego, natomiast aktualnie skupię się na szlifowaniu swoich umiejętności i próbie znalezienia nowego domu.

 

Na pewno wrócę. Walka o Challenger Series oraz późniejsze występy w sezonie pokazały mi, że to jest to. To, czego tak długo szukałem - swojego miejsca. Na twitterze opublikowałem wiadomość o moim odejściu oraz rozpocząłem poszukiwania nowego okrętu, którego flagę dumnie będę mógł nosić i reprezentować.

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy kibicowali mi w Team Kinguin. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną nie ważne w jakich barwach znajdę się w przyszłości”.