Izako Boars czy ALSEN-Team? Mecz o awans na EMP już dziś!

E-sport
Izako Boars czy ALSEN-Team? Mecz o awans na EMP już dziś!
Izako Boars

Izako Boars i ALSEN-Team powalczą dziś o awans na finały LAN-owe ESL Mistrzostw Polski. To ostatnia szansa dla wspomnianych zespołów na wyjazd do Katowic.

Obie sekcje starły się ze sobą w fazie grupowej trwających rozgrywek. W pierwszej rundzie drabinki wygranych górowali wtedy podopieczni Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego. „Dziki” zwyciężyły wówczas po zaciętym boju 2:1, by później w pojedynku o awans ulec graczom Team Kinguin. Z drugiej strony, strzelcy ALSEN-Team po porażce z Izako Boars wyszli obronną ręką ze spotkania o przetrwanie z Samsung4Gamers by Inetkoxtv. Dziś formacje czeka jedna z ważniejszych konfrontacji w całym turnieju. Stawka jest bowiem wysoka – triumfator dostanie bilet do ESL Areny, a przegrany pożegna się z zawodami.

 

19:00 – Izako Boars vs ALSEN-Team – BO3

 

Spotkanie rozpocznie się o 19:00 i rozegrane będzie w systemie BO3. Transmisję potyczki tradycyjnie zapewnia polski oddział ESL.TV. Za biurkiem komentatorskim zobaczymy Macieja ‘Morgena’ Żuchowskiego i Kubę ‘KubiKa’ Kubiaka.

 

Finałowy turniej czternastego sezonu ESL Mistrzostw Polski trwać będzie od 29 do 30 kwietnia. Cztery najlepsze ekipy zmagań o nagrody z puli 70,000 złotych powalczą w katowickiej ESL Arenie. Do tej pory promocję do tego etapu uzyskały dwie formacje: Team Kinguin oraz PRIDE. „Pingwiny” zresztą będą w tym roku bronić mistrzowskiego tytułu.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze