Mikyx: Znam wielu graczy, którzy mogliby być w LCS, ale za dużo piszą na czacie

E-sport
Mikyx: Znam wielu graczy, którzy mogliby być w LCS, ale za dużo piszą na czacie
fot. Big Bad eSports

Support zespołu Splyce, Mihael „Mikyx” Mehle, udzielił wywiadu dla portalu Blitzesports. Oprócz przedstawienia krótkiej historii swojej profesjonalnej gry, Mikyx podzielił się również spostrzeżeniami na inne tematy.

Mikyx opowiedział o rozpoczęciu swojej przygody w profesjonalnym świecie League of Legends. Grając w lidze Masters zagrał parę gier próbnych dla Fnatic i zespół zdecydował, że będzie dobrym graczem zastępczym. Po wiosennym splicie dostał ofertę od Splyce, w którym gra po dziś dzień. Zapytany o ewentualne rady dla graczy, którzy chcą zrobić karierę w LCS poprzez granie w solo queue albo Challanger, Mikyx odpowiedział:

 

„Myślę, że powinni grać dużo solo queue i nie pisać zbyt dużo na czacie. Znam wielu graczy, którzy mogliby grać w LCS, ale za dużo piszą na czacie i to chyba w pewnym sensie niszczy im grę. Po prostu nie piszcie zbyt dużo na czacie i grajcie dobrze.”

 

Recepta na sukces: chcecie awansować – grajcie dobrze i nie spamujcie na czacie. Proste, prawda? Jeśli chcecie obejrzeć cały wywiad, znajduje się on TUTAJ.

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie