Shanghai SIPG - Hebei China Fortune. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Shanghai SIPG - Hebei China Fortune. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport

W piątkowym meczu 6. kolejki ligi chińskiej naprzeciw siebie staną zespoły Shanghai SIPG oraz Hebei China Fortune. Czy ekipie Hulka i Oscara uda się pokonać Ezequiela Lavezziego i spółkę? Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra.

W ramach meczów inaugurujących szóstą serię chińskiej Super Ligi zespół z największego miasta Chin podejmie u siebie byłą drużynę znanego z polskich boisk Miroslava Radovicia. Po pięciu dotychczasowych kolejkach ekipy zajmują sąsiednie miejsca w tabeli. Podopieczni Andre Villasa-Boasa przed meczem plasowali się tuż za podium, natomiast goście, ze stratą zaledwie jednego punktu, byli tuż za nimi.

Głównymi gwiazdami gospodarzy są z pewnością Brazylijczycy Hulk i Oscar. Pierwszy z nich ma już na swoim koncie trzy bramki, a także cztery asysty. Drugi nie strzelił jeszcze co prawda żadnego gola, ale może popisać się za to dorobkiem pięciu podań kończących. Wymienieni zawodnicy nie są więc bohaterami jedynie z nazwy!

Wśród podopiecznych Manuela Pellegriniego najbardziej znanym nazwiskiem dysponuje były zawodnik m.in. SSC Napoli, a także Manchesteru City - Lavezzi. W pięciu dotychczasowych kolejkach udału mu się już zebrać trzy asysty.

Która z drużyn wyjdzie z pojedynku obronną ręką? Przekonamy się już wkrótce!

Transmisja piątkowego meczu Shanghai SIPG - Hebei China Fortune od godziny 13.30 w Polsacie Sport Extra. Komentują Szymon Rojek oraz Andrzej Strejlau.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze