7 rzeczy, których nie wiedzieliście o graczach League of Legends

Inne
7 rzeczy, których nie wiedzieliście o graczach League of Legends
MMO24

Niektórzy gracze League of Legends mają ciekawe epizody w swoim życiu. Poniżej prezentujemy 7 faktów, które często nie trafiają do szerszego grona odbiorców.

1. George „HotshotGG” Georgallidis – profesjonalny gracz i założyciel Counter Logic Gaming – zrezygnował ze studiów, aby grać w League of Legends. CLG jest obecnie jedną z najbardziej znanych marek e-sportowych w USA i na świecie.

 

2. Michael „Imaqtpie” Santana – były profesjonalny gracz, obecnie streamer – zarabia dzięki subskrypcjom  na Twitch.tv oraz YouTube aż 2 miliony dolarów rocznie, a to wszystko nie licząc pieniędzy wpłacanych przez graczy indywidualnie.

 

3. Po wyreżyserowanym zatrzymaniu przez oddział SWAT podczas streamowania, znany streamer trick2g został zbanowany na portalu Twitch na 4 miesiące. Filmik z fake zatrzymania możecie obejrzeć TUTAJ.

 

4. Yiliang „Doublelift” Peng został wyrzucony z domu przez swoich rodziców, kiedy wrócił z Dreamhack Summer 2011. Mama Doublelift’a powiedziała, że jej syn powinien skupić się na znalezieniu prawdziwej pracy i zdobyciu wyższego wykształcenia, a granie w League of Legends uważała za stratę czasu.

 

5. Chae „Piglet” Gwang-jin miewał okropne spięcia ze swoimi rodzicami na początku swojej profesjonalnej kariery i okłamywał ich, że skończył grę, ale tak naprawdę po kryjomu chodził do kafejek internetowych i grał dalej.

 

6. Marcin „Jankos” Jankowski jest również nazywany „First Blood King” przez jego zdolności zdobywania pierwszej krwi w grze. Ponadto jego dziecięcym marzeniem było zostać nauczycielem.


7. Søren „Bjergsen” Bjerg został ukarany kwotą 2000 dolarów za złamanie zasad LCS. Bjergsen namawiał jednego z graczy Lemondogs, aby ten zrezygnował ze swojej pozycji. Søren przyznał się do zarzutów i zapłacił karę. 

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze