Kinguin wystąpi w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora

E-sport
Kinguin wystąpi w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora
Kinguin

Ogłoszona została pełna lista drużyn zaproszonych do udziału w zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora. Wśród uczestników znalazło się Kinguin. Czy będziemy mieli okazję oglądać dwie polskie formacje podczas PGL Major?

Do PGL Major pozostały jeszcze niespełna trzy miesiące, lecz już lada dzień rusza pierwsza tura eliminacji. Otwarte turnieje kwalifikacyjne zostały podzielone na cztery rundy i zostaną przeprowadzone pomiędzy 27. kwietnia a 17. maja. Zapisy do pierwszego etapu eliminacji dostępne są w tym miejscu.

 

Zwycięzcy otwartych eliminacji wezmą udział w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym, który został zaplanowany na 20-21 maja. Lista uczestników zostanie dopełniona przez drużyny zaproszone bezpośrednio przez organizatorów. Wśród nich znalazły się następujące formacje:

 

BIG

Team EnVy Us

Epsilon eSports

Heroic

Team Kinguin

Team LDLC

Ninjas in Pyjamas

Space Soldiers

 

Następnym etapem jest już europejski Minor, który odbędzie się 15-18 czerwca. Najskuteczniejsze ekipy otrzymają przepustkę do występu podczas PGL Major Kraków zaplanowanego na 16-23 lipca. Reprezentanci Team Kinguin stoją przed niepowtarzalną szansą zakwalifikowania się na najbardziej prestiżowy turniej tego sezonu. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, możemy po raz drugi w historii zobaczyć dwie polskie ekipy na imprezie sponsorowanej przez Valve.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze