Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

Sporty walki
Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych
fot. PAP

Dariusz Michalczewski, kiedy w grudniu usłyszał zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej żony był pod wpływem środków psychoaktywnych. W rozmowie z "WP Sportowe Fakty" taką informację potwierdziła prokurator Tatiana Paszkiewicz.

W grudniu ubiegłego roku w gdańskim mieszkaniu Dariusza Michalczewskiego doszło do awantury. Małżonka "Tigera" wezwała patrol policji, twierdząc, że stała się właśnie "podmiotem przemocy domowej". Były pięściarz został przewieziony na posterunek, gdzie nie przyznał się do zarzutów i odmówił składania zeznań. Znaleziono wtedy przy nim 0,3 grama kokainy.

 

Teraz pojawiły się kolejne fakty związane z tą sprawą. Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych. - Mamy ostateczną opinię, która potwierdziła obecność środków psychoaktywnych. Te zarzuty, które były przedstawione na początku, czyli znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej, to są jedyne zarzuty, jakie są stawiane podejrzanemu. Postępowanie cały czas jest kontynuowane – powiedziała w rozmowie z serwisem "WP Sportowe Fakty" prokurator Tatiana Paszkiewicz.

 

Michalczewskiemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do jednego roku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze