Asseco Resovia - Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Niezwykle ciężkie zadanie czeka w niedzielę Asseco Resovię, która we własnej hali podejmie Jastrzębski Węgiel. Stawką będzie brązowy medal mistrzostw Polski. W pierwszym starciu jastrzębianie wygrali 3:1 i do Rzeszowa pojadą w roli faworyta. Transmisja meczu Asseco Resovia – Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

Zapewne nie tak wyobrażali sobie najważniejsze mecze sezonu rzeszowianie. W półfinale Resovia musiała dwukrotnie uznać wyższość PGE Skry Bełchatów i pożegnać się z marzeniami o triumfie w PlusLidze. Potem przyszło pierwsze starcie z Jastrzębskim i kolejna porażka, tym razem 1:3. W związku ze słabą postawą wiadomo już, że klub opuści szkoleniowiec Andrzej Kowal.

 

- Apeluję do wszystkich aby wsparli nas bardzo mocno w tym ostatnim spotkaniu. Mam nadzieję, że będzie to zarówno dla klubu jak i trenera wspaniałe pożegnanie i wszyscy kibice docenią wkład Andrzeja Kowala w sukcesy naszego klubu – powiedział prezes Asseco Resovii, Bartosz Górski.

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają, że to siatkarze z Jastrzębia-Zdroju sięgną po brązowy medal. Po pierwsze mają zaliczkę z pierwszego meczu, więc do triumfu wystarczą im dwa sety. Po drugie Resovia nie będzie mogła skorzystać ze wszystkich zawodników m.in. z libero Damiana Wojtaszka.  Po trzecie z będącymi w kapitalnej formie Hidalgo Olivą i Maciejem Muzajem  mogą być spokojni o skuteczność i zapewne również wynik. Rzeszowianom pozostaje mieć nadzieje, na wielki powrót ich zespołu.

 

- Zwyciężyliśmy w Rzeszowie w sezonie zasadniczym. Możemy i teraz. Mamy dobrą pozycję wyjściową przed rewanżem - powiedział szkoleniowiec przyjezdnych Mark Lebedew.
 

Transmisja meczu Asseco Resovia – Jastrzębski Węgiel od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze