HellRaisers dziękuje fanom za wsparcie i motywuje do walki o swoje marzenia

E-sport
HellRaisers dziękuje fanom za wsparcie i motywuje do walki o swoje marzenia
Cybbet

Miejsce w czołowej czwórce podczas SL i-League StarSeries stanowiło największy sukces obecnego składu HellRaisers. W ramach upamiętnienia tego wydarzenia organizacja stworzyła inspirujący film skierowany do fanów.

Skład HellRaisers w jego obecnym kształcie uformował się na początku października ubiegłego roku. Wówczas do drużyny dołączył DeadFox, który przejął rolę snajpera. W ten sposób utworzyła się formacja złożona z czterech głodnych sukcesu, młodych zawodników, a pieczę nad nimi objął niezwykle doświadczony ANGE1. Opisywany zespół dysponował sporym potencjałem, lecz nie miał szczęścia podczas imprez lanowych. Z drugiej strony reprezentanci HellRaisers bardzo dobrze sprawowali się w internetowych turniejach, przez co przylgnęła do nich łatka „onlinerów'. Ich wizerunek uległ diametralnej zmianie podczas SL i-League StarSeries, gdzie nareszcie dowiedli swojej wartości.

 

ANGE1 i spółka rozpoczęli turniej w Kijowie od zaskakującego zwycięstwa z faworyzowanym FaZe. Pojedyncza przegrana z G2 nie była w stanie ostudzić zapału HellRaisers, które natychmiast odzyskało kontrolę pokonując CLG oraz NiP. Podopieczni Johnty poszli za ciosem w fazie pucharowej, gdzie w pierwszej kolejce wyeliminowali wyżej sklasyfikowane North. W półfinałowym spotkaniu doszło do rewanżu z ekipą FaZe, która tym razem okazała się lepsza. Ostatecznie HellRaisers zakończyło turniej na miejscach 3-4.

 

Miejsce w czołowej czwórce tak prestiżowych zawodów stanowi spory sukces, który z pewnością zdeterminuje zawodników do dalszej pracy. Udany występ na SL i-League StarSeries jest również zasługą fanów będących ogromnym wsparciem dla zespołu. Organizacja nagrała specjalny film, aby podziękować kibicom wkładających ogrom serca w dopingowanie swoich ulubieńców. Sam materiał wideo nosi tytuł „Emotions that Inspire”. Został on silnie nacechowany emocjonalnie i motywuje odbiorców do walki o swoje marzenia posiłkując się przykładem dywizji CS:GO.

 

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze