Już dziś rozstrzygnięcie EU i NA LCS Spring Split!

Inne
Już dziś rozstrzygnięcie EU i NA LCS Spring Split!
fot. LoLesports

Dziś poznamy zwycięzców wiosennego splita EU i NA LCS. W lidze europejskiej o pierwsze miejsce powalczą G2 Esports oraz Unicorns of Love o 17.00. Finał amerykańskiej ligi rozpoczyna się o 21.00, a gwiazdami spotkania będą TSM oraz Cloud9.

Przed nami ostatnie mecze fazy play-off w Europie i Północnej Ameryce. Wielki finał w Europie będzie pojedynkiem pomiędzy G2 Esports a Unicorns of Love. G2 Esports przegrało tylko jeden mecz w fazie grupowej i to na samym końcu. Uzyskali oni tym samym niesamowity wynik, który sprawia, że każda drużyna powinna drżeć na ich widok. Można śmiało powiedzieć, że są oni faworytem do zdobycia trofeum obecnego splita. „Jednorożce” to jednak również fantastyczna drużyna. Oni także skończyli fazę grupową na samym szczycie i przegrali tylko 2 mecze. Finał pomiędzy tymi dwoma gigantami Starego Kontynentu był bardziej niż pewny, a teraz w końcu dowiemy się, która ekipa jest lepsza.


Po drugiej stronie oceanu mamy finał, w którym zmierzą się Team Solo Mid oraz Cloud9. Tak jak w Europie, również te dwie drużyny były typowane na finalistów splita. TSM zakończyło fazę grupową na pierwszym miejscu, a Cloud 9 było zaraz za nimi. Obie ekipy dowiodły, że są dominujące w swoim regionie. Co ciekawe, Cloud9 i TSM w bezpośrednich starciach w grupach zdobyli remis 1-1 w 2 grach. Teraz mamy swoisty rewanż, który nie mógł trafić się w lepszym momencie. Z pewnością będzie to widowiskowy finał.

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze