AGO Gaming oszukuje w ESL?

E-sport
AGO Gaming oszukuje w ESL?
fot. AGO Gaming

AGO Gaming aktualnie znajduje się w play-offach Mistrzostw Polski Sezon 14 w ESL. Pojawiły się jednak mocne dowody na to, że nielegalnie zmieniają zawodników podczas meczów!

Tomasz „Żarówa” Żarski podzielił się wynikami swojego internetowego śledztwa na własnym fanpage'u. Wynika z niego, że zawodnicy AGO Gaming wystawili do gry Calvina „Ripi” Law’a, który nie mógł występować w spotkaniach w ramach ESL:

„Jest kilka dowodów, po których można wnioskować, że w AGO na środkowej alei zamiast Abari gra zawodnik z nickiem Ripi (ich aktualny midlaner, który gra w main rosterze, został podany w ostatnich dniach). Jako że AGO użyło już swoich dwóch zmian, zamienili Matiego na Abarie, a następnie Eberkazaka na Jwowa, to wykorzystali już dwie zmiany, dołożenie Ripiego nie jest możliwe.” – napisał Tomasz „Żarówa” Żarski

Żarówa domaga się, aby ze strony ESL zostało wszczęte postępowanie, ponieważ ten proceder stanowi poważne naruszenie zasad ligi. Cały wpis Żarówy, gdzie znajdują się wszystkie obciążające AGO Gaming dowody, znajdziecie TUTAJ, a my mamy nadzieję, że gracze AGO nie musieli uciekać się do oszustwa, aby wygrywać spotkania!

Aleksander Błażejewicz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie