Chcesz stać się częścią Izako Boars? Dziki poszukują trenera drużyny CS:GO

E-sport
Chcesz stać się częścią Izako Boars? Dziki poszukują trenera drużyny CS:GO
fb.com/LUULIGUZMANcs

Izako Boars ogłosiło rekrutację na stanowisko szkoleniowca. Idealny kandydat musi spełniać kilka kryteriów, aby zostać „Dzikiem”.

Izako Boars zostało założone niespełna dwa miesiące temu. Medialność i pozycja Piotra Skowyrskiego pozwoliły na sprawne zbudowanie struktur organizacyjnych oraz zapewnienie zawodnikom zaplecza umożliwiającego efektywny rozwój. Niewiele klubów może pochwalić się takim sponsorem tytularnym jak Sprite, i to w dodatku na początku swojej działalności. Ponadto gracze odbyli bootcamp w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym, który na co dzień stanowi obiekt treningowy przeznaczony dla olimpijczyków. Przedstawiciele marki podjęli właśnie kolejne kroki na drodze do pełnej profesjonalizacji organizacji.

 

Na oficjalnym Facebooku Izako Boars pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko trenera zespołu CS:GO. Idealny kandydat musi mieć skończone 23 lata, posiadać doświadczenie na profesjonalnej scenie, a także dysponować rozległą wiedzą na temat mechaniki rozgrywki. Zgłoszenia można składać w tym miejscu.

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie