Faker wypowiada się o wygranej w LCK

E-sport
Faker wypowiada się o wygranej w LCK
fot. Lolesports.com

Lee „Faker” Sang-hyeok i jego SK telecom T1 niedawno wygrało finał wiosennego splita LCK. „Bóg” League of Legends podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie zwycięstwa.

Po bezproblemowym zwycięstwie nad kt Rolster w wywiadzie zaraz po meczu, Faker odniósł do samej wygranej oraz planów na przyszłość:
„Zwycięstwo w LCK jest dla nas bardzo istotne, ale dużo ważniejsze jest dla nas pokazanie potęgi Koreii na międzynarodowej scenie. Będziemy pracować tak ciężko, jak do tego finału. Mam nadzieję, że wielu fanów będzie nas wspierać.”


Jeśli chodzi o sam mecz, to Faker powiedział, iż wszyscy gracze kt Rolster są bardzo uzdolnieni indywidualnie, ale ciężki trening SKT dał im zdecydowaną przewagę w spotkaniu, ponieważ podeszli do tego spotkania z lepszym nastawieniem. SKT, jako zwycięzcy LCK, będą reprezentować Koreę Południową na najbliższym turnieju Mid-Season Invitational, który odbędzie się w Brazylii, a dokładniej w Sao Paulo i Rio de Janeiro. Koreańczycy wystąpią tam w roli obrońców tytułu, także z pewnością ciężki trening jest wskazany, jeśli chcą utrzymać się na pozycji lidera.

AB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie