Nieoczekiwany finał pożegnania De Giorgiego w Kędzierzynie-Koźlu! (WIDEO)

Siatkówka

Rewanżowy mecz finału PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a PGE Skrą Bełchatów (3:1) był ostatnim meczem Ferdinando De Giorgiego w roli trenera kędzierzynian. Po wygranym dwumeczu i sięgnięciu po medal z najcenniejszego kruszcu zaplanowana została uroczystość pożegnania obecnego selekcjonera reprezentacji Polski. W pewnym momencie ceremonia przybrała jednak zupełnie inną formę, niż początkowo planowano...

Podczas pomeczowej dekoracji, gdy drużyny stały już na stopniach podium, na środek hali wyszedł prezes zarządu ZAKSY Sebastian Świderski, który wręczył trenerowi De Giorgiemu oraz jego asystentowi pamiątkową statuetkę, kwiaty, a także tort. Ten ostatni nie wytrzymał jednak długo w nienaruszonym stanie... Do wspomnianej wcześniej dwójki podbiegł bowiem Grzegorz Bociek i następnie rozsmarował ciasto na twarzy szkoleniowca mistrzów Polski! Taki sam los spotkał po chwili jego asystenta Oskara Kaczmarczyka, który dodatkowo został oblany szampanem.

"Poszkodowani" nie chowali jednak urazy i wyglądali na szczęśliwych. "Fefe" najpierw rzucił kawałkiem tortu w "agresora", którym był atakujący ZAKSY, a następnie spróbował znajdującego się na jego twarzy i włosach wypieku!

- De Giorgi słabo będzie się teraz prezentował na zdjęciach... Oby wyglądał tak po mistrzostwach Europy! - komentował ekspert Polsatu Sport Wojciech Drzyzga.

Cała sytuacja z pożegnania Ferdinando De Giorgiego w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie