PlusLiga: Pliński zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkówka
PlusLiga: Pliński zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn
fot. Cyfrasport

Daniel Pliński przedłużył umowę z Indykpolem AZS Olsztyn. Doświadczony środkowy będzie reprezentował barwy klubu z Warmii i Mazur w kolejnym sezonie.

Daniel Pliński do zespołu Indykpolu AZS Olsztyn dołączył przed sezonem 2016/17. Środkowy olsztyńskich akademików o miejsce w wyjściowym składzie walczył z Miłoszem Zniszczołem i Kubą Kochanowskim. W 32 spotkaniach Pliński zdobył 229 punktów: 144 atakiem, 74 blokiem i 11 serwisem. W kolejnym sezonie kibice będą mogli dalej podziwiać tego zawodnika w barwach ekipy ze stolicy Warmii i Mazur.

 

– Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Daniel jest nie tylko utytułowanym i świetnym graczem, ale też zawodnikiem od którego można się wiele nauczyć. Myślę, że drużyna potrzebuje takiej osoby nie tylko na boisku, ale i poza nim  – powiedział prezes olsztyńskiego klubu Tomasz Jankowski.

 

Sam zawodnik również nie kryje radości z podpisania umowy na kolejny sezon. 

 

– W Olsztynie czuje się bardzo dobrze. Moim marzeniem było tutaj pozostać i cel został zrealizowany. Cieszę się, że po roku mojej obecności w Indykpolu AZS Olsztyn przekonali się do mnie ludzie pracujący w klubie i zaproponowali mi kontrakt, z którego jestem bardzo zadowolony  – przyznał Pliński.

 

Kontrakt olsztyńskiego klubu z Plińskim został przedłużony o rok.

RM, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze