PRIDE pokonało Tricked w wielkim finale ESEA Main Season 24

E-sport
PRIDE pokonało Tricked w wielkim finale ESEA Main Season 24

W wielkim finale ESEA Main Season 24 reprezentanci PRIDE okazali się lepsi od Tricked. Tym samym polska formacja wzbogaciła się o 2550 dolarów oraz otrzymała zaproszenie do ESEA Premier Division.

W drodze do wielkiego finału PRIDE uporało się z complexSimplicity, Nordic Warthogs oraz Planetkey. Finałowym przeciwnikiem polskiej formacji zostało Tricked, które uchodziło za jednego z faworytów do zwycięstwa w całych zawodach. W decydującym starciu obowiązywał format BO3, a stawką było 2550 dolarów oraz zaproszenie do udziału w ESEA Premier Division.

 

Mecz rozpoczął się od starcia na mapie Overpass. O ile w pierwszej połowie Duńczycy stawiali jeszcze opór, o tyle po zmianie stron Polacy całkowicie zdominowali przebieg spotkania.

 

PRIDE 16:7 Tricked (Overpass)

 

Do rewanżu doszło na Inferno. Na tej mapie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz po raz jedna ze stron zdobywała przewagę, aby za moment stracić ją na rzecz swoich przeciwników. Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w ostatniej rundzie regulaminowego czasu gry, która padła łupem duńskiej formacji.

 

Tricked 16:14 PRIDE (Inferno)

 

Do decydującego pojedynku doszło na mapie Train. W początkowej fazie spotkania Tricked wysunęło się na prowadzenie, lecz po zapisaniu dziesiątej rundzie na swoim koncie stało się całkowicie bezradne. PRIDE wykorzystało załamanie przeciwników i doprowadziło do zwycięstwa na trzeciej mapie, a tym samym również w całym spotkaniu.

 

PRIDE 16:10 Tricked (Train)

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze