Zniszczoł zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkówka
Zniszczoł zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn
fot. Lukasz Grochala/cyfrasport

Miłosz Zniszczoł nadal będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn - poinformował w środę klub. Środkowy podpisał umowę na kolejne dwa lata.

Miłosz Zniszczoł do ekipy Indykpolu AZS Olsztyn przeniósł się z Transferu Bydgoszcz w 2014 roku. W minionym sezonie, o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizował z Danielem Plińskim oraz Jakubem Kochanowskim. 29-letni środkowy rozegrał 94 sety, w których zdobył 135 punkty: 70 atakiem, 43 blokiem 22 zagrywką.

- Naszym zamiarem było utrzymanie całej trójki środkowych i to zrealizowaliśmy – mówi prezes klubu z Olsztyna, Tomasz Jankowski. – W ubiegłym sezonie świetnie się uzupełniali na boiskach PlusLigi, zdobywając w sumie 7 statuetek MVP. Cieszę się, że Miłosz zostaje na dwa lata w Olsztynie -dodał.

Radości z przedłużenia umowy nie ukrywa również sam zawodnik. - Bardzo cieszę się, że zostaje w Olsztynie na kolejny sezon – mówi Miłosz Zniszczoł. - Zarząd klubu obdarzył mnie zaufaniem i postanowił przedłużyć ze mną umowę. Moja rodzina, która w tym roku się powiększyła, bardzo dobrze się czuje w tym mieście. Mamy bardzo fajne warunki do życia i grania. W poprzednim sezonie osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, a przyszły sezon zapowiada się również niezwykle ciekawie - zakończył.

ask, Polsat Sport, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze