AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Po niespodziewanie łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu ekipa Aluron Virtu Warta Zawiercie rozegra drugi pojedynek z AZS-em w barażu o grę w PlusLidze. Fatalna postawa akademików spowodowała, że w środę musieli uznać wyższość rywali. Czy uda im się odrobić straty podczas drugiego spotkania we własnej hali? Transmisja meczu AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie w Polsacie Sport.

Trzydzieści lat w najwyższej klasie rozgrywkowej AZS-u przyniosło sześć tytułów mistrza Polski. Nic to jednak nie znaczyło w pierwszym barażowym meczu z Wartą. Siatkarze z Zawiercia pewnie, 3:0 pokonali akademików i brakuje im już tylko dwóch zwycięstw, by zameldować się w PlusLidze w przyszłym sezonie.

 

Najlepsza ekipa I Ligi do baraży dostała się po zaciętym finale ze Ślepskiem Suwałki, w którym potrzebowała aż pięciu spotkań. Wtedy pierwszy mecz przegrali, teraz jedno zwycięstwo mają już na swoim koncie.

 

Dramatyczną formę prezentują zaś zawodnicy z Częstochowy. Fatalny sezon zakończony ostatnim miejscem w PlusLidze oraz porażka w dwumeczu z Łuczniczką Bydgoszcz spowodowały, że ten jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce zmierza ku I Lidze. Szanse na utrzymanie oczywiście są, ale przy obecnej dyspozycji będzie o nie niezwykle ciężko.

 

Transmisja meczu AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

 

Skrót pierwszego spotkania w załączonym wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze