Hazard wyjawił swoje plany odnośnie dalszej kariery

Piłka nożna
Hazard wyjawił swoje plany odnośnie dalszej kariery
fot. PAP

W obecnym sezonie Premier League Eden Hazard jest jednym z zawodników, którzy decydują o sile ataku Chelsea. Świetna forma Belga od dłuższego czasu budzi pytania o jego piłkarską przyszłość. W końcu głos w sprawie zabrał sam zainteresowany!

Hazard jest obecnie jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej. Skrzydłowy zespołu ze Stamford Bridge przez cały sezon prezentował wysoką formę, a jego zespół na pięć kolejek przed końcem rozgrywek nadal zasiada na fotelu lidera.

Jednym ze sprawców takiego stanu rzeczy jest Hazard, który do tej pory w lidze zdobył piętnaście goli. Nic więc dziwnego, że narastają pytania o dalszy kierunek jego kariery. Nowe światło na tę sprawę rzucił sam dwudziestosześciolatek, w belgijskim magazynie Voetbal.

"Chciałbym wygrać z Chealsea Premier League oraz zostać najlepszym graczem rozgrywek. Następnie chciałbym przejść do Realu Madryt. Tam pragnąłbym zdobyć Złotą Piłkę. Na koniec liczę na transfer do Paris Saint-Germain, gdzie chciałbym zakończyć karierę" - wyznał Hazard.

Faktem jest, że temat ewentualnych przenosin Belga do "Królewskich" w ostanim czasie pojawiał się dosyć często. Jest więc bardzo możliwe, że po sezonie rzeczywiście znajdzie on swoje miejsce w stolicy Hiszpanii.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze