Zobacz, jak coldzera błyszczał na cs_summit (WIDEO)

E-sport
Zobacz, jak coldzera błyszczał na cs_summit (WIDEO)
ESL

Portal HLTV.org postanowił uwiecznić występ Marcelo ‘coldzery’ Davida podczas cs_summit 2017. Brazylijczyk uznany został przecież za najbardziej wartościowego gracza zawodów.

SK Gaming, wygrywając cs_summit 2017, sięgnęło w nocy z niedzieli na poniedziałek po pierwszy mistrzowski tytuł od wielu miesięcy. Podopieczni Gabriela ‘FalleNa’ Toledo wspięli się na szczyt w dużej mierze dzięki ponadprzeciętnej formie Davida. Ten został uhonorowany za swoja postawę tytułem MVP turnieju. Nic w tym zresztą dziwnego. Coldzera mógł poszczycić się najlepszym ratingiem (1.55) i K/D ratio (1.97). Aż 26 razy to właśnie na jego konto wpadał frag otwierający rundę i aż 8 razy wygrał sytuację 1vsX. Warto wspomnieć również o mapach, na których Marcelo dosłownie błyszczał, co odzwierciedlają ratingi: Mirage przeciwko Team EnVyUs (2.26) i Cobblestone (2.10) oraz Cache (2.82) przeciwko Gambit Esports.

 

 

HLTV.org tradycyjnie przygotowało wideo uwieczniające najlepsze akcje zawodnika. Za jego przygotowanie odpowiada Radosław ‘MAKKU’ Makuch.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie