Zobacz, jak coldzera błyszczał na cs_summit (WIDEO)

Inne
Zobacz, jak coldzera błyszczał na cs_summit (WIDEO)
ESL

Portal HLTV.org postanowił uwiecznić występ Marcelo ‘coldzery’ Davida podczas cs_summit 2017. Brazylijczyk uznany został przecież za najbardziej wartościowego gracza zawodów.

SK Gaming, wygrywając cs_summit 2017, sięgnęło w nocy z niedzieli na poniedziałek po pierwszy mistrzowski tytuł od wielu miesięcy. Podopieczni Gabriela ‘FalleNa’ Toledo wspięli się na szczyt w dużej mierze dzięki ponadprzeciętnej formie Davida. Ten został uhonorowany za swoja postawę tytułem MVP turnieju. Nic w tym zresztą dziwnego. Coldzera mógł poszczycić się najlepszym ratingiem (1.55) i K/D ratio (1.97). Aż 26 razy to właśnie na jego konto wpadał frag otwierający rundę i aż 8 razy wygrał sytuację 1vsX. Warto wspomnieć również o mapach, na których Marcelo dosłownie błyszczał, co odzwierciedlają ratingi: Mirage przeciwko Team EnVyUs (2.26) i Cobblestone (2.10) oraz Cache (2.82) przeciwko Gambit Esports.

 

 

HLTV.org tradycyjnie przygotowało wideo uwieczniające najlepsze akcje zawodnika. Za jego przygotowanie odpowiada Radosław ‘MAKKU’ Makuch.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze