ESL MP: W najbliższy weekend poznamy mistrza Polski w CS:GO

Inne
ESL MP: W najbliższy weekend poznamy mistrza Polski w CS:GO

Nadchodzący weekend zapowiada się naprawdę elektryzująco! W katowickiej ESL Arenie o miano najlepszej polskiej drużyny CS:GO powalczą cztery formacje. Łączna pula nagród w 14. sezonie ESL Mistrzostw Polski to aż 70 000 złotych.

Już w najbliższy weekend polskich fanów Counter-Strike: Global Offensive czekają nie lada emocje. Wszystko to za sprawą finałów 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski, w ramach których cztery najlepsze formacje CS:GO z naszego kraju powalczą o nagrodę główną w wysokości 40 000 złotych. Całe wydarzenie będzie odbywać się w katowickiej ESL Arenie.

W pierwszym sobotnim spotkaniu zmierzą się faworyzowane Team Kinguin i ZWIERZĘTA. W drugim zaś naprzeciw siebie staną PRIDE i Izako Boars. Dzień później o godzinie 12:15 zwycięscy tych pojedynków powalczą o miano najlepszej ekipy w Polsce. Wszystkie mecze rozgrywane będą w systemie best-of-three.

 

Sobota, 29 kwietnia – półfinały:


10:00 - Team Kinguin vs ZWIERZĘTA

13:00 - PRIDE vs Izako Boars

 

Niedziela, 30 kwietnia, godz. 12:15 - wielki finał:Transmisja z wydarzenia będzie możliwa do śledzenia na kanale ESL.TV Polska. Na stanowiskach komentatorskich zasiądą Maciej 'Morgen' Żuchowski oraz Jakub 'KubiK' Kubiak. W roli ekspertów zobaczymy Łukasza Pożyczka oraz zawodnika Venatores — Adama 'destru' Gila. Studio poprowadzi Filip 'testree' Mątowski.

 


Nagrody:

1. 40,000 PLN
2. 20,000 PLN
3-4. 5,000 PLN

Wojciech Podgórski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze