Face to face Włodarczyka i... prezydenta Poznania (WIDEO)

Sporty walki

Krzysztof Włodarczyk (52-3-1, 37 KO) nie miał okazji stanąć oko w oko ze swoim rywalem Noelem Gevorem (22-0, 10 KO) podczas konferencji prasowej przed galą w Poznaniu, która odbędzie się 20 maja. W trakcie tradycyjnego face to face zastąpił go prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Gevor odwołał swój przyjazd na konferencję prasową za pięć dwunasta, zasłaniając się zwolnieniem lekarskim. Taka postawa bardzo nie spodobała się "Diablo".

 

- Odbieram to jako lekceważenie mnie i promocji walki. Gevor trochę mnie tym wkurzył, ale zostanie ukarany w trakcie walki, gdzie pokażę mu, kto jest lepszym pięściarzem - stwierdził Włodarczyk cytowany przez serwis ringpolska.pl.

 

Mimo nieobecności Gevora, podczas konferencji prasowej w Poznaniu nie zabrakło face to face. W rolę rywala "Diablo" wcielił się prezydent Poznania.

 

Ten, kto wygra pojedynek Włodarczyk - Gevor, będzie oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji IBF w wadze junior ciężkiej. Pas należy  obecnie do Murata Gasijewa (24-0, 17 KO).

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie