Cafe Futbol o finale Pucharu Polski. Czekamy na pytania!

Piłka nożna
Cafe Futbol o finale Pucharu Polski. Czekamy na pytania!
fot. Cyfrasport

Niedzielne Cafe Futbol będzie w pełni poświęcone temu co wydarzy się 2 maja na Stadionie Narodowym. W finale Pucharu Polski zmierzy się Lech Poznań i Arka Gdynia. Gośćmi programu będą Wojciech Pertkiewicz, prezes Arki Gdynia i przezes Wielkopolskiego ZPN, Paweł Wojtala. Cafe Futbol już w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport.

Finał Pucharu Polski zbliża się wielkimi krokami. Już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie Arka Gdynia powalczy o cenne trofeum z Lechem Poznań. O tym wyjątkowym spotkaniu porozmawiamy z naszymi gośćmi w studiu – Wojciechem Pertkiewiczem i Pawłem Wojtalą.

 

Lech po Puchar Polski sięgał już pięciokrotnie. Tegoroczny finał będzie dla Kolejorza już trzecią z rzędu walką o to trofeum. Ostatnie dwa spotkania to porażki 1:2 i 0:1 z Legią Warszawa. Jak będzie tym razem? Opowie nam o tym w materiale Radosław Majewski, zdobywca Pucharu Polski w barwach Groclinu Grodzisk Wielkopolski.

 

Nie zabraknie również głosów z Gdyni. O swoim przyjściu do Arki i odbudowie drużyny opowie nowy trener Leszek Ojrzyński, który chce powtórzyć sukces z 1979 roku. Wtedy to gdynianie jedyny raz zdobyli Puchar Polski. O tym sukcesie porozmawiamy z szkoleniowcem Arki z tego okresu, Czesławem Boguszewiczem.

 

Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

 

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach, a także na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze