Doublelift wraca do Team SoloMid!

E-sport
Doublelift wraca do Team SoloMid!

Yiliang „Doublelift” Peng powraca do zespołu Team SoloMid. Po krótkim pobycie w Team Liquid, uważany za jednego z najlepszych strzelców Ameryki, powraca do TSM.

Sam powrót Doublelift’a jest dość interesujący, ponieważ włodarze nie zrezygnowali z usług Jasona „WildTurtle” Trana. Obaj zawodnicy będą na zmianę występować w podstawowym składzie, teraz liczącym sześciu graczy. Główny zainteresowany tak skomentował te informacje:

 

- Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę znowu grać dla TSM i czuję się ożywiony przerwą. Po finałach światowych ostatniego sezonu byłem przytłoczony moją grą, która była dużo słabsza od tej, której ode mnie oczekiwano, kiedy miało to największe znaczenie. Wraz z powrotem do LCS moim jedynym celem jest wygrać światowe finały, nic więcej. To ogromny zaszczyt móc grać ze wszystkimi z TSM i dam z siebie wszystko. Teraz jestem bardziej głodny sukcesu, niż kiedykolwiek wcześniej i już niedługo dowiodę to swoim kolegom z drużyny, fanom i światu.

 

Na turnieju Mid-Season Invitational 2017 wystąpijednakWildTurtle. Oficjalny powrót Doublelift’a do wyjściowego składu odbędzie się podczas letniego splita NA LCS. Okazuje się również, że nowy-stary strzelec nie będzie mieszkał w jednym gaminghousie z resztą ekipy, ale będzie uczestniczył we wszelkich powinnościach związanych z treningami i graniem w zespole. 

Aleksander Błażejewicz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze